Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa-csincsilla cica vásárlá...

Perzsa-csincsilla cica vásárlás elött állok, akinek van ilyen cicája, légyszi válaszoljon. Mennyire teszi tönkre a bútort? Elrágja e a kábeleket, felugrál e az asztalra és polcokra?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem fajta függő.. nem a fajtától meg a színétől függ a macska jelleme.:) Mivel gondolom kismacskát veszel, vegyél mellé sok játékot és foglalkozz vele sokat. A bútort minden macska kikezdi, kivéve ha talál magának más játékot.. az asztalra meg bútorra még nem fog ugrálni csak kis korába, a kábeleket meg igyekezz az utjából félretenni, mert széttudja rágni.:D
2009. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez ténylegnem fajfügő.

Nekem 2 házicicám van, és semmi bajuk a bútoroknak. Kell nekik sok játék, meg nagyon fontos a kaparófa, és akkor nem lesz semmi gond!

Esetleg a kárpitozott bútorokat érdemes letakarva tartani, mert a kiscicák szeretnek mászni, és nagyon éles a körmük. Később amikor már nagycica, akkor erre se lesz szükség.

Legalábbis a saját tapasztalataim szerint!

Amint feléri fog polcra ugrálni.Nekem a kicsi cicám 4 hónapos, és már feljut a szekrény tetejére is. :) Úgyhogy javaslom hogy mindenféle apró kacatot, dísztárgyat tegyél olyan helyre, ahova biztos nem jut el a cica.

Nekem nem rágják a vezetékeket, de sok ember mesélte hogy náluk igen.

2009. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!