Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta cica lehet?

Milyen fajta cica lehet?

Figyelt kérdés

1 éve kb. befogadtam egy cicát mert az akkori gazdája már nem tudta gondozni, sokat nem mondott róla csakhogy lehetséges hogy fajtiszta.

Ha valaki meg tudná mondani képek alapján hogy milyen fajtájú, azt megköszönném.

Természete: nyugodt, lusta, kicsit ügyetlen és eléggé távolságtartó


[link]


[link]

:)


2009. aug. 22. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
3 fajta lehet: Brit,Európai és egy sima házi cica:) én inkább a házicicára gyanakszom de ne csüggedj! minden cica személyiség! ha fajtiszta ha nem:)
2009. aug. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem a feje nagyon brites, hm hát a teste is, nem biztos h teljesen fajtiszta de szerintem brit van benne:) vagy esetleg a hosszabb szőr miatt perzsa, de ebben sem vok biztos:) nagyon aranyos cica amúgy:D
2009. aug. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Ő egy kissé elhízott házicica:)
2009. aug. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fajtáját nem tudom, ahhoz nem értek, de muszáj leírnom h aaaaaaaaaaannnyira éddddeeeeeeeess:Dnagyon cuki:Dfőleg a pofija.ááá:D:D:D
2009. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kerekebb fejű házimacska, nem brit.
2009. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egy nagyon szép házi cica!
2009. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A második képen britnek tűnik, az elsőn házinak.

De ha csak sima házicica, akkor is gyönyörű. :)

2009. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy brit és egy házimacs keveréke. :)
2009. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket , énis britre tippelek, de nemtudom. nembaj ha nem fajtiszta mert szeretem nagyon és az a lényeg. egyébként nincs is elhízva csak a szőre miatt tűnik daginak :D
2009. aug. 22. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!