Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám mindig alszik, mit...

Kilien kérdése:

A macskám mindig alszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
a macskám 1 éves, 2 éves kortól csak aludt,csak szarni,enni és inni ment a macskám a konyhába,utána fogja magát és megy a radiátorra az ágyra a fotelbe és már aludt is.(nem halt meg!)

2012. dec. 23. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg ugyan ez van az én cicusaimmal is!

Általában időjárás miatt. Lehetséges egyszerűen hogy egész éjjel virraszt és nappal piheni ki! De az is valószínű hogy unja magát vagy egyszerűen nem szeretné hogy egy nagy ember elkezdje piszkálni.

2012. dec. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Ez teljesen normális ,a macska a nap 24 órájából 16-20 órát alszik és ha ébren is van főleg éjszaka.

A macskák alvásigényéről bővebben:

[link]

2012. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a normális. az én cicám is reggel kéri a reggelit, kimegy az udvarra csap egy kört és bemegy a kazánházba. Ott elalszik egész estékig, majd este a vacsorakor kel fel, kimegy csap egy kört, megeszi amit kell és újból alszik. Éjjel viszont a pajtában alszik, ott meg egerek is vannak, szóval éjjel van ébren és egerészik. A legaktívabb tavasszal a kandúrozások idején. Olyankor egy kimerítő éjszaka után is megtépve alszik napokig
2012. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Rakd ki az udvarra.

Én egyébként nem engednék állatot a fotelre.

2012. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A mi macskánk is ilyen,egész nap alszik, kimenni naponta kb 10 percre megy, szerintem egyszerűen csak lusták, és kimaradt belőlük a játékosság..:D
2012. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 krug2001 válasza:
Szia a macskám ugyan ezt csinálta de még hozzá lázas is volt.Máskor ha ne adj isten lesz még ilyen mérd meg a lázát!40.0 fok fölött vidd orvoshoz!Netalántán ha a környéken vannak állatkínzók vagy utálják a macskát lehetséges hogy a gerincére rácsaptak az megrepedhetett vagy eltört.Ennek tűnetei ilyenek láz,csak alvás, vagy leteszi egyik mancsát másikat fölemeli és ezt töbször megcsinálja akkor valószínű hogy az valami.Vidd el az állatorvoshoz!
2013. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!