Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valami olyan oldal, ahol...

Van valami olyan oldal, ahol le van írva mely szobanövények veszélyesek a macskára?

Figyelt kérdés
Szobanövényeket szeretnék venni, meg hozni anyukámtól/nagymamámtól, mert csak egy karácsonyi kaktuszom van, de a macska azt is megrágja, ha eléri. Mindent megrág, jó lenne tudni, mi biztonságos. Keresgéltem neten, de olyan cikkeket találtam csak, hogy le van írva öt nagyon mérgező növény. Hát biztos nem annyi mérgező a több százból.. Nem is a nagyon egzotikus fajták kellenének csak az ilyen átlagosak, amiket gyakran előfordulnak. Van valami oldal, ahol kép is van meg név is? Esetleg valaki tudja, hogy mondjuk gumifát, anyósnyelvet, pisikét meg lándzsalevelet tarthatok, nem lesz baja, ha megrágja?
2009. aug. 25. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
2009. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper a harmadikat el is raktam kedvencnek. Köszi! Én folyton csak olyan hosszabb listákat találtam, mint az elsőben, hogy a kerti növényeket felsorolja, amivel nagyon sokra mentem.
2009. aug. 25. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!