Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kislány cicám papírmániás!...

A kislány cicám papírmániás! Ha lehetne csak papírt enne! Nem az újságpapírt eszi, hanem a wc papírt, meg a zsebkendőt! Miért van ez? Azt tudom, hogy leszoktatni erről nem tudom, de az okára nagyon kíváncsi lennék!

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekm a kutyáim csinálják ezt a 4 böl 2. de én sem értem az okát.
2009. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Majd megdöglik tőle...

Nem igaz, hogy nem tudok a macska elől elzárni a wc papírt meg a zsebkendőt...

2009. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
pff. xD
2009. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De el van zárva tőle mindenféle papír, ezzel semmi gond, én csak az okára lennék kíváncsi! Arra, hogy miért szereti ennyire! Ja és a nejlonzacsit is eszi! A normál kaját meg fitymálja!
2009. aug. 25. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a macskák fura dolgokat esznek, akkor általában vitaminhiány, vagy valami ilyesmi az oka. Na de a papírban nincs semmi jó, pláne nem a nejlonzacskóban...

Talán csak játékból teszi. Vicces szétmarcangolni a papírt, levadássza, vagy ilyesmi.

Az én cicám a kartonpapírt szereti. Bármennyit befalna belőle. :)

Megoldásképp talán próbáljatok meg többet játszani vele, új játékokat venni amivel egyedül is elvan. Bár be kell valjam, ez csak ilyen eröltetett ötlet, tudom jól hogy a fura rigolyáikról lehetetlen leszoktatni a cicákat. Nekem is van kettő, és mindekktőnek van egy csomó különböző hülyesége. :)

2009. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: 08-25 21:57!

Nagyon köszönöm a válaszod! Hasznos volt számomra! Rengeteg játékuk van, nem győzőm venni a jobbnál jobb játékokat nekik! Foglalkozok is velük! Sajnos a kis hülye mégis eszi a papírt! Igen, így kell elfogadnom, és viccesnek is tartom, mert nagyon aranyos, ahogy lopni próbál! Remélem nem káros ez neki! Mégegyszer köszönöm a válaszod, örülök, hogy nem vagyok egyedül a "problémával"!

2009. aug. 30. 11:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A macskád nem jut elég rosthoz, ezért eszik papírt, ami rostban gazdag, de a macskák számára emészthetetlen. Adj a cicád tápjába valami zöldséget, gyümölcsöt (barátnőm zöldséges bébiételt kever az aszpikos cicaeledelbe).
2009. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nahát, ilyenről még nem hallottam. (:

Lehet, hogy tényleg csak jáccani akar vele. De lehet abban is vmi, hogy rost kell a szervezetének.

Na de a neylonzacskó mire kellhet. :D

Szerintem azt csak télleg játékból csinálja. De zárd el előle azt mindenképp, mert az nem tesz jót a kiscicáknak.

2009. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek!
2009. aug. 31. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!