Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Alphazooból (vagy Fressnapfból...

Alphazooból (vagy Fressnapfból) milyen jó macskaalmot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az alphazoo van legközelebb, onnan lenne a legkönnyebb hazacipelni. Csomósodó vagy szilikonos a jobb? A szilikonosnál a pisit tényleg nem kell kivenni? Nem büdös?
2013. jan. 5. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szilikonos nagyon jól elszívja a szagokat, abból tényleg nem kell kivenni a pisit, de a cicám a csomósodót jobban szereti. Én inkább a "Cirmi" macskaalmot szoktam venni, az olyan, mint a nagy szemű homok, és az csomósodós. Nem szívja el a szagokat, de a cicám azt szereti inkább. A szilikonosból a legjobb a "Pussy cat", abban ilyen kék meg fehér szemcsék vannak, és egyáltalán nem érezni a bűzt, és nem kell a pisit kivenni, csak várni 10 percet, és átforgatni kicsit. Remélem tudtam segíteni, ha igen, légyszi nyomj egy zöld gombot. :)
2013. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én macskáim a szilikonosat nem szerették. Az egyik inkább keresett másik pisilő helyet magának, de nem ment bele. Ráadásul amit én vettem, az a szegokat sem szívta el és nagyon hamar kellett cserélni.

A csomósodós almot jobban szeretik. Bár a kérdés nem ez volt, de én Aldi-s almot szoktam nekik venni, ez vált be a legjobban. 2 hétre elég a 3 macskámnak a 10 kg alom és nem is olyan drága, 749 Ft. Nagyon jól csomósodik, a szagokat is elszívja.

2013. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vicuska87 ***** válasza:
53%

Fressnapfból, premiere excellente illatosított alom. Kiváló, nagyon jól csomósodik, és mindig nagyon jó illatú!

Csak ajánlani tudom!

2013. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mecse ***** válasza:
64%

Vicust tudnám ismételni, Premiere Excellent bentonit alapú alom, remekül csomósodik, szagmegkötés tekintetében kiváló, nagyon visszafogott módon illatosított ami a cicát nem taszítja, embereknek pedig kellemes, tehát nem megy a macska rovására az hogy az emberek nem éreznek kakiszagot.


Szilikonost is használtam, abból a Kingstar-t, amire hivatott volt azt remekül véghez vitte, nem voltak szagok, szívta a nedvességet, szóval ezt tudom mondani ha szilikonost akarsz. Nekem az volt ebből aminek alapból nem volt illata.


Azért váltottam mert nekem nem tetszett hogy a pisit benne lehet hagyni -amit ugye kérdeztél is- igen azt benne lehet hagyni mivel a kis kristálykák felszipkázzák, és besárgulnak tőle. Tényleg félelmetes mondjuk hogy mennyit fel bírnak szívni, csak nekem nem tetszett ez a módszer :).

2013. jan. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem macskának lesz, hanem süniknek. Ha a szilikonost lenyeli az állat, attól lehet valami baja? Lehet kipróbálom most ezt az átforgatós megoldást, mert eddig csomósodót használtam, de nekik sokkal kisebb a pereme az almos tálcájuknak, így nem tudok bele elég vastagon tenni ahhoz, hogy ne tapadjon le az egész az aljára.
2013. jan. 6. 08:31
 6/6 anonim válasza:
Szia van kifelyezetten ragcsalonak valo szilikatos alom.fontos hogy ezek nem szilikonos almok hanem szilikatos. Bar a macskaknak valo szilikatos alom kg arban olcsobbra jon ki es ugyanaz.probalbatsz mas almot is mert van nagyon sokfele.csomosodo es nem csomosodo.kukorica alapu is van tobbfele ezek az ugynevezett bio almok. Fontos hogy a szilikatos almokat nem szabad paras helyisegben hasznalni pl: furdoszoba mert magaba szivja a parabol a nedvesseget es hamar tonkremegy.nyugodt lehetsz a suni nem fogja lenyelni mert baromira nem fog neki izleni.remelem tudtam segiteni ha kerdes van csak szolj fressnapfban dolgozom.szia
2013. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!