Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért sárgult be a fején...

Miért sárgult be a fején kicsit a hófehér cicám szőre?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre,hogy a cicusomnak a szeme felett es a feje búbja alatt van egy sárgás részCsak azért ilyen mert tél van,mert pl a másik cicám vedlik.Vajon mi a baja?

2013. jan. 19. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Kinti, vagy benti a cicád? ha kinti, akkor esetleg megfoghatta valami, vagy valaminek nekidörgölőzhetett... De ez a lakásban is megtörténhet... Fürdesd meg (ha nincs cicasamponod, akkor csak SIMA VÍZZEL - max arra a megsárgult részre egy nagyon picike tusfürdőt tehetsz, de a szemébe nehogy menjen!!). Majd, ha megszárad, nézd meg ott van-e még... Ha igen, akkor lehet, hogy kisebb bőrbetegsége lehet, amitől elszíneződött azon a részen a szőre... Akkor viszont vidd állatorvoshoz.
2013. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem evett pörköltöt? Attól nagyon narancsok lehetnek. Nincs begyulladva a szeme vagy nem könnyezik narancsos színűt? Ha a mancsa is narancs, akkor azzal kente szét a feján mosogatás közben.
2013. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem teljesen fehér a cicám, szürke-fehér tigriscsíkos. Illetve csak volt :) Kinti cica, a fehér részei besárgultak. Szerintem azért, mert hiába tisztálkodik, kinti macska, koszos lesz.

17/L

2013. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként kinti,de már eltünt a sárga folt.:)Azért köszönöm.
2013. jan. 24. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!