Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tabletta féregtelenítőt...

Nem tabletta féregtelenítőt milyet ismertek? Van ami tovább tart, mint 3 hónap?

Figyelt kérdés
A kis mocsok már tudja mi az a tabletta és már nem hagyja, hogy beadjam neki, hiába tolom le a torkára, kilöki onnan. Hallottam, hogy vannak valami cseppek, ez mennyibe kerül kb?

2013. jan. 23. 18:43
 1/6 Vicuska87 ***** válasza:
63%

én csak tablettát ismerek, bár azt hiszem van paszta is, de azt csak kiscicáknak adják


Ha én a cicámnak beadom a tablettát akkor beadom, nincs kiköpés! :)

2013. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor beadod neki, fogd össze a pofáját és simítsd meg a torkát, ez nyelésre ösztönzi. Ha mégsem megy és meg tudod oldani, adasd be dokival. Nekem az egyik simán lenyeli, a másikkal inkább elmegyünk a dokinkhoz, mert olyan erős, hogy ketten sem tudjuk megoldani. Nem kér a beadásért pénzt, évek óta odajárunk.
2013. jan. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az egyik macskám kettős személyiség, egyszer nagyon bújós, máskor megfogni sem lehet, ilyenkor persze a vadabbik énjét veszi elő. A karomat már végigmarta, de megpróbálom a nyak simogatást is. Vicuska te szerencsés vagy, megpróbálom én is beletuszkolni, még ha nem is marad rajtam bőr :D
2013. jan. 23. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem is az a baj, hogy foggal-körömmel védekezik, hanem kiköpi. És mikor már ötödször, addigra alig marad tabletta, mert a zöme a tenyeremben van.
2013. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 blackcats ***** válasza:
Fressnapf-ba lehet kapni olyan cseppeket 4kg+os cicákra (macska nyakszirtjére kell csepegtetni), ami bolhára, élősködőre és féreg megelőzésére van. Egy csomagban 4 ampulla van 8 ezer forintba kerül, behozza az árát! Az én cicáim sem voltak hajlandóak megenni a féreghajtó tablettát, ez meg kombinált, tehát nem kell külön élősködőkre és kullancsra "x" szert venni!
2013. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van paszta, amit felnőtt cicának is lehet adni, évente kétszer. Már meg nem mondom, milyen fajta, de olyan, mint egy kis fecskendő, rajta van az adagolás is, nagyon könnyű használni. A kajába beleforgatom, simán megeszi, de le is tudod nyomni a torkán, azt nem tudja kiköpni. Állatorvos felírja, de a gyógyszertárban is tudnak segíteni szerintem :)
2013. jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!