Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idős korig lehet...

Mennyi idős korig lehet kiheréltetni a macskát?

Figyelt kérdés
Az én macskám 6 éves és nincs kiheréltetve, ilyen idős korban is lehet?

#macska #kor #kiheréltetni
2013. jan. 27. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet! Nincs korhatár, legfeljebb az idősebb 15-20 éves macskáknál lehet kockázatos az altatás. Nyugodtan viheted és jó döntés volt!
2013. jan. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Igaza van az elsőnek, hajrá! Aki nem akar tényeszteni, az mindig ivartalanítson, ez a legjobb megoldás :)
2013. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
:3 Mi okból akarod kiheréltetni? :))
2013. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Nincs szükség a kiherélésre! A mi cicánk idősebb volt amikor elkötötték.Lényegesen jobb megoldás a cicák kímélésére és jóval olcsóbb.
2013. jan. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért szeretném kiheréltetni mert nagyon sokat csavarog és félek, hogy valami betegséget összeszed vagy hogy elüti egy kocsi...
2013. jan. 27. 10:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet.
2013. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit: az elkötés ebben az esetben azért nem jó, mert így a hormonjai ugyanúgy hajtják majd, és a zavaró viselkedés (csavargás, jelölgetés stb) megmarad. Párosodna is így, csak kölyke nem lenne.
2013. jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze,lehet.Még nem öreg cica,nem lesz semmi baja.
2013. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak javasolni tudom. A szomszédban nem volt ivartalanítva egy kandúr és elszökött, majd elütötte egy autó. úgyhogy szerintem mielőbb legyen ivartalanítva
2013. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 fő oka van az ivartalanításnak; és én is ezért vittem a cicámat féléves korában:

Az egyik, hogy az ember igenis kényelmes, és saját kényelméért teszi, mert így a cicuson nem lesz rajta a pározhatnék, és ezzel az ő kis lelke is nyugodtabb lesz, nem űzi a szexvágy, boldog, kiegyensúlyozott cica lehet belőle.

A másik, hogy ne feledjük, kevés büdösebb dolog van a kancica pisijétől.

Ja, még egy dolog, éljenek a cicák, imádom őket!! :):)

2013. jan. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!