Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a szeme, mit csináljak?

Beteg a szeme, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár napja úgy jött haza a cicám, h (valószinűleg) összeverekedett egy másikkal és nagyon csúnyán megsérült a szeme, nem kizárt, h megvakult. Folyamatosan gennyedzik, váladék folyik belőle, ráadásul most a genny teljesen rászáradt, egy vastag réteget képzett. Orvoshoz sajnos nincs lehetőségem elvinni, de szeretnék segiteni rajta. Mit javasoltok, mivel tudom házilag kezelni? A vastag, száraz gennyréteget leszedhetem neki, v inkább hagyjam? Előre is köszi
2013. jan. 28. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Azonnal vidd orvoshoz, vagy add le egy menhelyen. Megvakult? Na akkor többet ki sem szabadna engedni egy vak macskát, ezt biztos lesz@rnád és legközelebb kapásból elpusztulna. Az ilyen embereket kéne megbüntetni állatkínzásért, felelőtlen gonosz ember vagy!
2013. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a rászáradt gennyet áztasd le, akkor látni fogod, mi történt. Ha a szeme is sérült, mindenképpen vidd el dokihoz, mert a fertőzéstől vérmérgezése lehet és kínok között fog elpusztulni.
2013. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. jan. 28. 16:50
 4/7 A kérdező kommentje:
elsőnek üzenem: még, h én vagyok felelőtlen és gonosz??? Segiteni akarok a macskámon, tanácsot kérek, erre te mit irsz??? Adjam le egy menhelyen. Na ezt tartom én GUSZTUSTALAN hozzáállásnak, ezek szerint te úgy gondolod, h egy beteg/sérült állat nem érdemel mást csak menhelyet.... Ez szép!!!
2013. jan. 28. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Ott meggyógyítják te eszelős, nálad pedig elpusztul, mert nem viszed orvoshoz!
2013. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És miért verekedett? Biztos nem volt ivartalanítva, mert arra se volt pénzed, tudod megelőzhető lett volna, hogy harcoljon a többi macskával! Könyörgöm ne tarts többet macskát, neked az nem való!
2013. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vicuska87 ***** válasza:
34%

Igen, add le menhelyre, ott legalább felelősséggel meggyógyítják, nem úgy mint te!

Vidd el orvoshoz, és kérj részletfizetést!

Ha nem tudod megfelelően ellátni a macskádat,akkor ne tarts állatot!

2013. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!