Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért tüzel az 1 éves herélt...

Miért tüzel az 1 éves herélt kandúr cicám?

Figyelt kérdés
Februárban lesz egy éves, már ivarérett korban lenne, ha nem heréltettük volna ki. Azonban most hogy már ő is ebben a korban van, nem bír a seggén ülni, állandóan ki akar menni az udvarra, mi meg nem akarjuk kínozni, hogy bezárjuk, hát kiengedjük. Ilyenkor azonban pont ugyan azt csinálja, mint a nem herélt macskánk csinálta régebben. Verekszik, keresi a csajokat, óbégat:D Segítsetek, mért van ez?
2013. jan. 28. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem tüzel ,,bagzik szegény :) Sajnos az ivartalanítás nem mindig 100%-os eredmény arra,hogy ne viselkedjen úgy mint ha ivarérett lenne.
2013. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez marha jó:DDD És ilyenkor a dokik vajon vállalnak garanciát?:D
2013. jan. 28. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem vállalnak ,de a doki szólhatott volna ,hogy ez nem 100-as,lehet akkor nem kis ivartalanítod.És még fizettél is érte,,,
2013. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ivartalanítás biztosan 100%-os, mert a heréit eltávolították, nem termékenyíti meg a nőstényeket, nem lesz kismacskák apja.

Mindenesetre érdekes helyzet, még nem hallottam ilyenről.

2013. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megkérheted az orvost, hogy vizsgálja meg a macskát, talán az egyik here bent maradt, vagy nem tudom mi lehet :)
2013. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

Nem maradt benne a here!!

Én még ilyet nem hallottam,hogy az orvos nem tud kettőig számolni.

Az van,hogy a bagzás az ivartalanítással nem szűnt meg!

A herélés nem mindig válik be!!!!

2013. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!