Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lenyalta a hidratáló krémet,...

Lenyalta a hidratáló krémet, mi ez?

Figyelt kérdés

Szóval gondolkodtam ide vagy a kozmetikai cuccokhoz írjam a kérdés, hát köztes.

A macskám lenyalta a kézfejemről a hidratálót (az egészet) mielőtt valaki megkövezne, nem akarom megmérgezni!, egyszerűen csak nyalni kezdte. Semmi baja nem lett tőle.


Ez utalhat a krém minőségére? (kevés tartósító, parabének stb.)



2013. febr. 9. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne mert minden este bekrémezem a kezem és a macska elkezdi nyalogatni...
2013. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy kis mértékben, de tartalmaznak tejet?
2013. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vicuska87 ***** válasza:

MIért engedted neki???? Vagy még jót is szórakoztatok rajta???

Lesz neki egy kis hasmenése, és kész.... vagy bélgyulladása! Te sem eszed meg a kézkrémet!

2013. febr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lett tőle
2013. febr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Semmi baja nem lett, ízlett neki ennyi, majd azt gondoltad odatartom elé a tégelyt is had egye ki?? -.-
2013. febr. 10. 13:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont eltaláltad!!Attól,hogy "engedtem neki" az nem azt jelenti hogy elé tartok egy doboz krémet vacsinak...de ha már itt tartunk akkor ennyi erővel te is oda tehetted volna neki az egész tubus hidratálót:)
2013. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!