Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Adtok a cicáitoknak olcsóbb...

Adtok a cicáitoknak olcsóbb dobozos cicakajákat?

Figyelt kérdés
Aldis, Pennys, Lidl-s cicakajákra gondolok.
2013. febr. 19. 17:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobbaknak már igen! Annyiból rosszabb, hogy többet meg tudnak belőle enni, szerintem nincs akkora tápanyagtartalmuk.
2013. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Az olcsóbb cica kaja is ugyan olyan jó. Lehet, hogy kevesebb benne a vitamin, de régen még ilyenek sem voltak és mégis éltek cicák.
2013. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. febr. 19. 17:16
 4/25 anonim ***** válasza:
Ilyeneket nem adok, viszont ugyanilyen árban van prémium táp, olyat kapnak. Sőt azokból kevesebbet kell adni a macskának, mert 50-60%hús tartalmú, látni benne a hús darabokat.
2013. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Igen,én Aldist adok nekik,nagyon szeretik.Illetve néha szoktam Lidl-öst is venni.
2013. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Vicuska87 ***** válasza:
47%
Nem adok nekik ilyet egyaltalán!
2013. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Soha, semmilyen körülmények között. Konyhai hulladékkal azonos, az meg legalább ingyen van.

A prémium tápok csak első ránézésre drágák, sokkal kevesebbet kell belőlük etetni, nincs szükség kiegészítésre, kisebb eséllyel lesz beteg a macska és még sorolhatnám.

2013. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagy részük víz, és alig látott húst és tele van mindenféle adalékkal és ízfokozókkal. A macska húsevő állat!

Ha szeretnéd, hogy szép hosszú élete legyen, akkor prémiumokat adj neki. Nem kerül sokkal többe, és kevesebb is elég!

Persze, ez sem jelenti azt, hogy soha nem lesz semmi baja, de sokkal nagyobb rá az esélye, mint azokkal, amiket leírtál.

Ezt neked kell eldöntened. Én nem adnék neki, csak ha pl béna voltam, nem figyeltem, elfogyott és muszáj leszaladnom a legközelebbi boltba, és nem találok jobbat.

Egyszer, egyszer belefér.

De kb úgy tudom elképzelni, mintha mondjuk egész életemben kész kajákon, és mekis hamburgeren, sült krumplin élnék. Finom, de káros.

2013. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Pont ma néztem meg az összetételüket jó párnak. A dobozos az konzerves vagy száraz táp/dobozos? Szóval én a "nedves" kaják összetételét szemlélgettem. Tényleg vicc, hogy a legolcsóbbtól a legdrágábbig 3,...-4,... % húst tartalmaznak. Valahol viszont azt olvastam, hogy ezek jobb tápanyag összetételűek, mint bármelyik száraz. Komolyan ember legyen a talpán, aki megtudja mondani, hogy mi a legjobb.

Az egyik ismerősöm eteti a macsekját csak olcsó konzerves kajával, 5 éves a macska és teljesen egészséges.

2013. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én a pennyben szoktam néha venni molli eledelt. Néha elmegy
2013. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!