Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám egyik szeme be van...

A macskám egyik szeme be van gyulladva tiszta fehér, hogy tudok rajta segíteni? Mosogassam valamivel, vagy nem tudom így irtó rusnya szegényke és gondolom fáj is neki :S

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
kamillával kell neki lemosni
2009. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem elég csak kamillával mosogatni, kellene valami szemcsepp vagy kenőcs, amit állatorvos ír fel.
2009. szept. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen a kamillát anyu próbálta de nem sokat segített :S ... és amit pl én használok , azt használhatom ? (gyógyszertárban vettem , vörös volt a szemem a huzattól ) hmm?
2009. szept. 8. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:

hát ilyen visine-t meg hasonlókat sztem ne adj a macskádnak:D

nekem a kamilla bevált, azaz nem nekem, hanem a macskának. kb 1 hét és rendbejött

2009. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A mi cicáinknak mindig neomicines szemcseppet kellet szerezni,és bármilyen csúnya is volt a szemük,mindig helyre hozta pár nap alatt!(állatorvos által javasolt!)

Azt hiszem már csak receptre adják,mert azt külön keverik a gyógyszertárban(egyébként pár száz forint).

De szerintem,megpróbálhatod először recept nélkül is,hátha..ha meg nem megy írasd fel a háziorvossal és ennyi az egész!

2009. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Még annyi,hogy napi 2-3szor kell cseppenteni egyet a szemecskéjébe.
2009. szept. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

nem értem, hogy egyesek miért hagyják hogy ilyen állapotban maradjon az állatuk. te gondoskodsz róla, rád van bízva, nem tud másra hagyatkozni.

ha te viseled a gondját, akkor bizony kijár neki az állatorvos, aki megvizsgálja és felír neki valamit.

az is lehet, hogy fáj neki, de mivel beszélni nem tud ezt így nem tudja kimondani.

2009. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
^^ kösz majd akkor megprobalok olyat venni , amugy meg csak nem reg nyitta ki a szemet ... ha nem lesz jobban persze h elviszem allatorvoshoz
2009. szept. 9. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!