Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? Légyszi válaszo...

Mit csináljak? Légyszi válaszoljatok.

Figyelt kérdés

Amikor sétáltam a húgommal megláttam az úton 1 kis cicát aki nagyon nyávogott,nem volt nyitva a szeme.Nem tudom mivel etethetném.Vettünk neki már cumisüveget is,de sima tejet adjak neki?Választ előre kösy


14/L


2009. szept. 10. 06:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Lehet kapni boltokban (akár Tesco is) direkt kiscicáknak való tejet. Szerintem az jó lesz neki. Bár az anyatejet nem pótolja semmi..

Jah, és tanulj meg írni.

2009. szept. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Oké,köcce,de miért is?..-.-
2009. szept. 10. 06:22
 3/21 anonim ***** válasza:

"Válaxoljatok, kösy, köcce"

Magyar ember így nem ír.


Ennek ellenére szép dolog volt befogadni a cicát. Vehetsz neki még meleg vizes palackot, amit becsavarsz törölközőbe.

Olyan, mintha az anyja melegítené. (Üdítős flakon is megteszi.)

2009. szept. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát sorry,de minden bnőm így ír..
2009. szept. 10. 06:34
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Írjá ahogy jólesik, oszt pesztrádd a cicust! :-)
2009. szept. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%
senkit nem érdekel hogy a barátnőd hogy ír... próbálj meg érettségin beírni egy ilyen hogy "válaxoljatok" és majd meglátod:D
2009. szept. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

ohh de corryzom kislány biztos nagyon cercsizitek egymást, én tejjesen megértő vaok.naah puxcsi lávcsi (L) <--ezt a stílust úgy nem bírom :D rohadtul idegesítő tud lenni... miért nem lehet normálisan? igaza van az előttem lévő hozzászólóknak..

Egyébként a kicsi macskáknak még nem lehet adni sima tejet, mert hasmenésük lesz (kb 1 éves korig).. úgyhogy vegyél a boltban macskatejet. És ha már kezd nagyobb lenni, kinyitja a szemeit stb, akkor vegyél neki valami zacskós tápot, pl. Whiskas junior.

2009. szept. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
ahha..és ezek az árak mennyi körül mozognak??
2009. szept. 10. 06:50
 9/21 anonim válasza:
38%
na egy újabb buta libuska! pffff! Tanuljál meg magyarul írni! És ha nem vetted volna észre, itt nem a barátnőiddel beszélsz!!!!!!!
2009. szept. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
Hát pár száz Ft. A zacskós táp az normális esetben kb 150 Ft. A tej se drága...
2009. szept. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!