Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok az alábbi...

Borcsi02 kérdése:

Mit gondoltok az alábbi oldalon leírt házilag elkészíthető macskakoszt félékről? Valaki próbálkozott már hasonlóval?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretném, ha a konzervekről át tudnának állni valami minőségibbre a cicáim, és ha ezek tápértékben megfelelnének, egy jó minőségű száraztáp mellett szívesen adnám ezt nekik. A válaszokat előre is köszönöm!


2013. márc. 6. 17:12
 1/4 Serenity-cica ***** válasza:
en nem probáltam még, de véleményem szerint mindenképpen jobb a konzerveknél, amik tele vannak szeméttel.
2013. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is egész jónak találom ezeket, mert akárhogy sakkozok és hasonlítgatom össze árban az állateledeles oldalakat a neten, jelenleg nem tudok rendszeresen minőségi konzerveket venni a 3 cicámnak, annak meg nincs értelme, hogy csak néha kapjanak ilyet. Arra gondoltam, hogy a fenti összetevők alapján zselésített formában kis poharakban gyártanék nekik házi "konzervet", esetleg le is fagyasztanám előre. Az aggodalmam tárgya, hogy nem tudom, versenyre kelhetek-e a mesteséges ízekkel, amikkel telenyomják a konzerveket és elfogadnák-e a cicák az általam gyártottat. Lehet, hogy leveskockát vagy ilyesmit is kellene bele tennem. Majd kiderül, mekkora sikere lesz náluk, a hétvégén teszek egy próbát.

2013. márc. 29. 07:52
 3/4 taurina ***** válasza:
leveskockát ne tedd bele, a hagyma-fokhagyma alapból mérgezõ nekik és ki tudja, mi szemét van még benne...
2015. febr. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 taurina ***** válasza:
a cikket is elolvastam, ha jót akarsz a cicáknak, ne kövesd a leírtakat...
2015. febr. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!