Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Próbáltátok már a macskák...

Próbáltátok már a macskák WC-re szoktató szettjét?

Figyelt kérdés
A macska magazinban olvastam róla,de még sehol nem hallottak róla,ahol érdeklődtem:(
2009. szept. 19. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hallottam még ilyenről....

De íme egy házi szett:

-macsek bepisil/bekakil--------> utánna azonnal megfogod, és belereakod a macsekot az alomba

-esetleg a "terméstből" 1 kicsit is rakhatsz az alomba.

Milyenk így tanult meg az alomba wc-zni

2009. szept. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a macska automatikusan szobatiszta, legalábbis nekem minden cicám egyből megtalálta az almot.

Nem inkább az ember wc-re akarod rászokatni?

2009. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az emberi wc-re való rászoktatás egy baromság. lehet, hogy neked így a kényelmesebb, de a macskának ez természetellenes. benne van az ösztöneiben, hogy elkaparhassa a végtermékét. legalább ezt hagyd meg neki, hogy kapirgálhassa az almot, ha már egyszer lakásban tartod.
2009. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen,a mi WC-nkre gondoltam:)minden alkalommal bejön,felugrik,még akkor is,ha én éppen ott ülök:)
2009. szept. 19. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Litter Kwitter a neve a szettnek. youtubon van egy csomó kisfilm a használatról, nézzétek meg. Épp a minap futottam én is össze ezzel a szettel valahol a neten, és gondoltam rá, hogy megveszem.

A youtubon talán ez a legrészletesebb film: http://www.youtube.com/watch?v=iDSKUC6uEE0

Angol nyelvű ugyan, de nagyon jól bemutatja a használatot.

2009. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, tényleg még a macska magazinban is benne van. Húha, ez már nem véletlen, hogy ennyiszer belebotlok a témába. Nagyon meg kell venni a cicusaimnak ezt a szettet. Áráról tudsz valamit?
2009. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget...azért gondoltam rá,hogy megpróbáljuk,mert nagyon okos a cicus,sok mindent megtanult,és még akkor is érdeklődik a WC oránt,mikor épp én használom:) sőt minden lehúzásnál ott ül,és bambul:) nem mellékes,hogy nem kéne öbb almot vennem,mert mi szilikonosa használunk...és azért nem olyan olcsó...
2009. szept. 21. 12:27
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Hú,ez tényleg nem tűnik hülyeségnek..Kérdés,hogy a mi cicánk megtanulná-e..Arról van valakinek infója,hogy mennyibe kerül,és hogy Magyarországon hol lehetne ilyet vásárolni?Köszi:)
2009. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én házi készítésű wc-re szoktató szettel próbálkozom, nem tudom fog-e sikerülni. www.bloki.hu -n folyamatosan írok róla, hogy hol tartunk. Igaz még csak teganap kezdtük. De miért mondják, hogy nem higienikus? Ha nem ér a széklet az ülőkére, akkor nincs ezzel semmi baj szerintem. A mienk is ugyanoda esik.. :)
2009. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi videken fogadtuk orokbe (talaltuk) es eszrevettuk hogy a homokozoba vegzi a dolgat. Itthon, varoson tettunk egy dobozba homokot es egybol odaszokott. Ez mar a harmadik cicam es mindig igy csinaltam...:)


12/F

2010. júl. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!