Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macská (i) tok is csukott...

A ti macská (i) tok is csukott szemmel eszik? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Néha szeretem nézni, ahogy eszik a cicám. Tegnap gondolkodtam el rajta, hogy ő általában csukott szemmel és olyan élvezek enni fejjel eszik Ezt vajon csak beképzelem vagy innen lehet tudni, hogy ízlik neki az eledele? Vagy egyszerűen csak azért csukja be a szemét, mert túl közel lenne evés közben a kaja hozzá és nem akarja, hogy fájjon a szeme? A tiétek hogy eszik?
2013. ápr. 1. 07:35
 1/3 anonim válasza:
Az én cicám van amikor kiszedi az eledelt. Vagy ivás közben nézi h mikor jön a kutya mert az mindig elkergeti. Am lehet h az enyém is csukott szemmel eszik de nemtom nem szoktam annyira nézni.
2013. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy leírtad. Látom elég gyp-s kérdés volt, mert eddig senki nem válaszolt rá. Pedig engem érdekelt volna.

Az persze más, ha kutyus is van, akkor biztos óvatosabban eszik, mint mikor egyedül, zárt környezeteben. Mondjuk az enyém sokszor még így is meg megáll, felegyenesedik, körbenéz és újra belemerül az evésbe.

2013. ápr. 4. 08:05
 3/3 anonim válasza:
most vannak picinyei "megfigyeltem" őket és van köztük olyan aki csukott szemmel eszik :)
2013. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!