Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van természetesebb megoldás...

Van természetesebb megoldás cicáknak fülatkára a stongholdnál?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs, de én nem ezt használom. Először parafinolajjal kitörlöm, aztán pedig Surelan cseppet cseppentek bele.
2009. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,honnan veszed a surelan cseppet?
2009. szept. 21. 13:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az első Surolan cseppre gondolt... Én az állatkórházban vettem, ahol felírták neki, de azt hallottam, hogy vényköteles. Próbálkozz be egy állatpatikában.
2009. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én a strongholdot használtam és bevált.

Esetleg vizes fültisztitó, egy pár napig és utána fülcsepp / stronghold.

2009. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálunk emberi gyógyszertárban is lehet kapni, Mert a gyógyszerész megszerzi. De állatpatikában sem kértek a múltkor receptet. Úgy kezelem őket, hogy egy kis gézlapot tekerek az újamra, arra teszek parafin olajat. Ez azért kell, mert ki kell tisztítani a koszt és a zsírt, mielőtt bármilyen cseppet tennél bele. Várok néhány órát, míg feloldja a felesleges anyagot, majd jöhet a Surolan csepp. Hosszú vége van, így könnyű használni.
2009. szept. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már gyógyszert cseppentesz bele, az már eleve nem természetes. A strongold meg legalább biztos. Az én cicámnak fél évig csepegtettünk a fülébe és nem gyógyult meg. Más okból egy új orvoshoz kerültünk (tradicionális állatorvos család), aki egyből a strongoldot javasolta. Kétszer kapott, és azóta sincs semmi baja a cicámnak... Szóval én a strongholdot javaslom.
2009. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én Oti-Cat cseppet kaptam, nagyon meg voltam elégedve vele. Azt nem tudom mennyire természetes szer, de nagyon hatásos, azóta sem volt atka probléma
2009. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Oti- cat gyártása "megszünt" helyette van a Surolan.
2009. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen én is az oti-cat cseppet szerettem,de sajna megszünt
2009. szept. 26. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!