Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudjuk megállapítani azt...

Hogy tudjuk megállapítani azt hogy vemhes-e a cica?

Figyelt kérdés
Egy pillanatra, szemtanúi lehettünk annak hogy a kandúr cica épp a nőstényen van. Ebből már lehet vemhesség.? Ha igen miből lehet megállapítani.?
2013. ápr. 14. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Laikusként szemre az utolsó időszakban, amikor megereszkedik a cicije, nő a hasa, később már a picik is tapinthatók. Állatorvos már korábban is, de az költséges.


Ha most nem lett vemhes, hát majd legközelebb. Egy macska addig tüzel kisebb megszakításokkal, amíg teherbe esik. Ha nem kell kiscica, az egyéb előnyei mellett ez a legfontosabb érv az ivartalanítás mellett. Akár vemhesen is elvégezhető rutinműtét.

2013. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én onnan tudtam hogy simogattam volna mint ahogy szoktam és az oldalát is szoktam. Nem engedte húzódott el és kapadozott a kezem után, mert védte a kiscicákat. Ha kb. 1 hete láttad amit láttál akkor kipróbálhatnád, de ez csak egy tanács és nem kötelező megfogadnod.
2014. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!