Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség! Mikor fog fialni a...

Segítség! Mikor fog fialni a cicám?

Figyelt kérdés

A Cicám vemhes. Ahogy megsimogatjuk a pocakját, érezzük a kiscicáknak a kobakját .

Az cicijei le vannak lógva.Egész nap fekszik,eddig nem

igazán vágyott a társaságomra,de ma mintha egy kicsit azt szeretné hogy simogassam, és figyeljek rá.Kínos de megnéztem hát a (pinuját ) mert azt mondták ilyenkor ki kel tágulnia.De semmi? Egyszer már fialt de akkor azt se tudtuk hogy vemhes,ezért nem emlékszem a fialás jeleire.KÉRLEK SEGÍTSETEK,sok lehet még neki hátra ? :(



2013. ápr. 20. 10:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ha igényli a társaságodat akkor maradj vele.Csinálj neki helyet,rakj lepedőt alá ami jó nedvszívó.Ha elfolyik a magzatvíz azt észreveszed,az összehúzódásait is látni fogod és látod mikor nyom.

Amit leírtál abból nekem mindenórásnak tűnik és nem mozdulnék mellőle.

2013. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Minden fél órában kinézek rá de egész nap ott fekszik a szalmába a pokrócon.Közben takarítom a házat, de nagyon izgulok érte. Reggel óta csak fekszik már meg voltam ijedve mert már egy hete ezt csinálja, egész nap alszik, és pihen.anyukám azt mondta a vemhesség teszi.de nem tudom
2013. ápr. 20. 11:09
 3/19 anonim ***** válasza:
Az ellés elötti napokban elég aluszékonyak,ne aggódj,de feltétlen figyeld,ha kell akkor segíts neki,ha kell akkor hívj orvost.De arra ritkán szokott szükség lenni.
2013. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha annyira izgulsz, miért nem vittétek el ivartalaníttatni?
2013. ápr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most is kinéztem de semmi, a kan cicánk ott van mellette. a cicijei el vannak rózsásodva. Olyan mintha egyre gyorsabban venné a levegőt. de félek hogy sok ideje van és én feleslegesen reménykedek. egyébként kb. 2 hónapja tüzelt, volt hogy este elment és csak reggel jött haza. remélem itt lesz az ideje a fialásnak.
2013. ápr. 20. 11:20
 6/19 A kérdező kommentje:
azért nem ivartalanítottuk mert, szeretem a macskákat egyszerre tavaly 8 macskám volt :D Egyszer hazafele jövet a sulimból felvettem és hazahoztam egy kb : 6 hónapos cicát. Kan macska . Volt még itthon lány cicám ( az egyiket azóta megmérgezték) és én ugy gondoltam hogy a vörös cica és az életben maradt most vemhes cica összejöhetnének :D ÉS IGY IS LETT. :) eszem ágába nincs ivartalanítani őket, newm izgulok csak várom hogy mikor köszönthetek uj családtagokat :D
2013. ápr. 20. 11:28
 7/19 A kérdező kommentje:
S.O.S a cicám hasa mintha hullámozna, és mozogna benne vlmi ..ez mit jelent ? nem sok van neki hátra ? kérlek aki tud segítsen !
2013. ápr. 20. 11:35
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

szülni fog,maradj vele.

(nem bántásból csak megjegyzem,hogy ezért kellett volna ivartalanítani)

2013. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A valami ami mozog azok a magzatok.Most már ne a gépnél legyél több válaszra várva hanem a cicával és vigyél pár rongyot is segítségül,hogy szárazra töröld a kicsiket.
2013. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
És a macskák száma évente változik nálatok?
2013. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!