Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lány cicámat 3 napja ivartalan...

Lány cicámat 3 napja ivartalanították. A doki azt mondta, nem kell rá gallér csak, ha piszkálja. Nyalogatja néha, nem tépkedi, ha befùjom fertőtlenítővel, azt rögtön nyalogatja. A gallért pedig nem viseli el! Piroskás a seb mára. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi, nyugi, az normális. Nálunk is meg volt neki dagadva a seb kb. egy hétig, picit piros is volt - ez természetes, gyógyul. Nekem volt már összevarrva a kezem, az sem nézett ki különbül, pedig én nem nyalogattam :)


Ha látod, hogy nyalja szólj rá, mást nem tehetsz. De egyébként amíg nem gennyes vagy túlzottan kitüremkedő a varrat, nincs baj.

2013. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 skyton ***** válasza:
Ha elkezdene vérezni, vagy levedzeni akkor vidd dokihoz. Bár nekünk azt mondta a doki,ha túl sokat mosakszik az sem jó. Tépkedte a varratot mégsem lett semmi baj. De azért figyelj rá!
2013. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit így nyugodtabb vagyok, bár sajnos egész nap egyedül van otthon, remélem, nem bántja majd nagyon. :(
2013. ápr. 30. 09:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy meg lehet azt is próbálni, hogy egy ronggyal átkötöd a testét, persze ne túl szorosan, de azért tartson. Ezt sokszor azok is szokták hagyni, akik a gallért nem szeretik.
2013. máj. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!