Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kóbor lány cicám, aki...

Van egy kóbor lány cicám, aki most szülte meg a kicsinyeit, de elvitte, és anyuék nem engedik hogy itthon maradjon, vagy csak akkor ha csak ezt a kóbor lány cicát engedem be, a többit nem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 4. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
ne vidd el a kicsinyeitol :)
2013. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem tudom megfogadni ideengedném a kiscicákat ha, anyuék engedné ezt a nagy cicát engedik, de a kicsiket nem, mert mindent össze wc-znek. :(
2013. máj. 4. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
A kicsik az anyjuk nélkül elpusztulnak. Tehát vagy mind, vagy egyik sem.
2013. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak az anyukát nem viheted el a kicsiktol. az elozonek igaza van. várd meg, míg felneveli a kicsinyeit,nagyobbak lesznek és nagyobb macskát talán már odaengednek anyudék, mert nincs vele annyi gond. hol vannak most?
2013. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha be is zárnád a cicamamát, mindent megtenni azért, hogy a kölykeivel lehessen. Ne válaszd szét őket semmiképp! Hagy nevelje fel őket, utána maradjon ő nálad.
2013. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy elválasztani nem szabad erre nem is gondoltam, csak én idefogadnám mindet, de anyuék főleg anyu nem engedi, mert nem szereti a macskékat, többi állatot se, csak a kutyát. :( hát és ha rejtegetem a kiscicákat míg felnőnek? az anyuktól természetesen soha az életben nem választanám el. anyu azért nem engedi mert tele fossák már bocsánat az udvart. és? eltakarítanám. amúgy is nem mind fosik bocsánat.
2013. máj. 4. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem kiscicákat dugdosni, elég nagy művészet. Amíg nem mászkálnak oké, de amint megtanulnak járni, fáramászni, fel akarják fedezni a világot és 3-an 8 felé szaladnak, hát azt megnézném, ahogy anyukád figyelmét terelgeted a nem megfelelő irányokból.

Szerintem vagy mondd meg neki, hogy te takarítod őket, vagy tényleg várd meg míg felneveli a kölyköket a mama. Pár hónap múlva ő fogja magától elzavarni a kicsiket, ha elég nagyok lesznek.

2013. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!