Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges, hogy most fog...

Lehetséges, hogy most fog szülni a cicám? Ezért van így "behülyülve"?

Figyelt kérdés

Most délben bejött a cicám, előtte kint volt az udvaron. Elkezdett nyávogni keservesen, mint akit ölnek, adtam neki kaját kicsit belevett majd folytatta a nyivákolást. Bejött a szobámba, picit rohangált majd felugrott mindenhová és közben ugyanúgy nyávogott. Megszeretgettem, aztán mikor elmentem a közeléből megint rázendített. Bejárta a házat, most a vendégszobába alszik az ágyon nyugisan, már nem nyávog, de az egész olyan volt, mintha helyet keresne. Csináltam neki minden helységbe ahová bemehet helyet (olyan helyeket rendeztem neki, ahová most az elmúlt időbe sokat ment meg amiket ma is nézegetett). Kb. most a hétre esedékes a szülése, ez is annak a jele volt?

Nem volt még dolgom terhes cicával, csak érdekel mire számíthatok és hogy mi ez a folytonos "feltűnési vágy" nála?:)



2013. máj. 6. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát,lehetséges :)
2013. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de lehet,hogy csak pár nap múlva fog.Nálunk előtte 1-2 nappal keresgélt helyet a macska.
2013. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!