Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van ez? Lrentebb bővebben

Miért van ez? Lrentebb bővebben

Figyelt kérdés
A macskám farka közepe felé, a " belső" részen volt egy kullancs. Eléggé megszivta magát, addih is a farkát fel állitva, a végét igy lógatva hordta( nem vettük észre a kullancsot) kiesett belőle, de most a farkát teljesen lógatja, már le se bir ülni rendesen, mert fájna neki, és amikor kicsit felemelem akkor elkezd nyávogni. Amikor ment le a lépcsőn, akkor is fmajdnem csak a mellső lábain ment közbe nyávogott. Eszikre

2013. máj. 14. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kullancs volt? Szerintem az ilyet nem okoz. De ha mégis, akkor is komolyabb bajnak tűnik. Orvoshoz nem tudod elvinni?
2013. máj. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De, ma vagy holnap elvisszük, még vártunk hátha csak verekedett vagy valami és az biztos hogy kullancs volt, elég nagy sebet hagyott, nem lehet az, hogy valami olyan helyen volt, hogy azért? De ha pl. Fekszik akkor a farka ki van nyujtva, de ha áll akkor csak lóg, és ha megemelem akkor fáj neki. De ma vagy holnap visszük, de biztos ezen a héten el akarom.
2013. máj. 15. 08:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyik nap leesett ugy 3 méterről(durván), éa nem teljesen lábra érkezett, ha nem a bal hátsó combjára,valahogy, de a lábával nincs gond. ( a kullancs megszivva esett ki a konyhában). De semmi baja nincs, csak fáj, lépcő megy, folyamatosan nyávog:/ kinti macsek, ejszaka is kint volt, majd kiderül, csak szerintetek.
2013. máj. 15. 08:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Holnap orvos felé leszünk, megkérdezzük, hogy lehet-e attol, ha más és kéri hogy vigyük be visszük. Egyébként, most ahogy nézegettem, végigtapintottam a farkát-Nem állitja fel, ha elkezdem simogatni ott a farka előli részét- ELkezdtem nyomogatni" ,Onnan ahonnan "Kinő" és addig, ameddig a kullancs volt, addig még emelte is, de utána nem. lehet begyulladt vagy valami, de majd holnap kiderül!
2013. máj. 15. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, érdekes, nem hallottam, hogy kullancs ilyet okozott volna.
2013. máj. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vittük el, csak megkérdeztük, miért logatja és nem használja egyáltalán a farkát, de fáj neki. Lehet eltört(amit kétlek), vagy meghuzodott ahogy leesett, vagy valami végbél mirigyeivel van. Nem nagyon tudna mit kezdeni vele, ha eltört ugy is osszeforr, a másik 2 is magátol meggyogyul. Ha jovohét keddig nem változik akkor el is kell vinni.
2013. máj. 16. 21:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!