Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan cicafajta amelyik...

Van olyan cicafajta amelyik szereti a vizet vagy ez "egyénfüggő"?

Figyelt kérdés
Láttam már képeket, videót hogy a cica úszik, játszik a vízben, stb. Az én cicáim meg csíkosra karmolják a kezem ha megmosom a saras talpukat...:D Szóval el nem tudom képzelni hogy van cicó amelyik szereti a vizet. Ti tudtok ilyenről?
2009. okt. 3. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a tapasztalataim szerint tudok válaszolni.A macskák elvileg nem szeretik a vizet.

De azok a cicák,akik kiskoruktól kezdve hozzá lettek szoktatva pl. a fürdetéshez azok megszokják és nem félnek tőle.Ismerősöm cicája kiskorától kezdve meg lett fürdetve,direkt azért,hogy szokja meg a vizet és ő tényleg szereti.Eleinte úgy fürdették,hogy ott fogták meg,ahol a macskacica,mert akkor nem kapálódzik annyira,hanem megnyugszik.Aztán pár alkalom után megszokta és megszerette a fürdetést.Sőt olyanokat pancsol a vízben,hogy csak nevetünk rajta. :)

2009. okt. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
macskamama - ezt akartam írni,bocsi :)
2009. okt. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Van-tó mellett élő macska önszántából úszik. Talán tenyésztik itt is és beszerezhető.
2009. okt. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Állítólag ezek a kopasz macskák is élvezik a pancsolást.
2009. okt. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem minden macskát hozzá lehet szoktatni a vízhez, Ha kölyök kora óta fürdetik...

Ha egy kutya életében nem érzett még a bundáján, bőrén vizet, ő sem fogja szeretni ha odamész és lefröcskölöd, vagy megmosdatod.

Ez nem állat fajtól függ, szerintem.

2009. okt. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyémek sem szeretik, de ha kell meg tudom őket mosdatni. Ha kölyök koruk óta ismerik a vizet, akkor engedik.
2009. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Amióta van aranyhal a kerti tóban, naponta többször fürdik, saját magától.D.Amúgy menekül a víz elől.
2009. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem Maine Coon cicám van. Ez a fajta nagyon szereti a vizet. Ha csak megnyitom a csapot már a mosdóba ugrik.

Ha zuhanyozom akkor beugrik mellém a zuhanytálcába. Jobban szeret a csapból inni, mint a táljából. Bár ilyenkor az egész feje és a háta is vizes lesz. A csap alatt a folyó viznél szokott mosakodni. A játék egereit meg előszeretettel teszi bele az ivó táljába fürődni. Aztán kiveszi csurom vizesen. Szóval imádja a vizet. Még a WC tetejét is csukva kell tartani, hogy bele ne ugorjon.

2009. okt. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!