Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyha az kandúr cicámhoz...

Hogyha az kandúr cicámhoz veszek egy egy másik kandúrt akkor verekedni fognak?

Figyelt kérdés
Na,az anya macsekomnak születtek kismacskái és közülük meg akarok tartani egy kandúrt és van egy 2 éves kandúrom , és ferekedni fognak?
2013. máj. 20. 16:14
 1/3 anonim válasza:
Hát ez a kandúrtól függ.Nálunk már volt olyan hogy volt egy kandúr macskánk és hozzánk szegődött egy fiatalabb kandúr,nem bántotta a kicsit de megsértődött és elment itthonról.....de olyan is volt hogy még játszottak egymással.Tény hogy ha nőstény cicut tartanál azt jobban megtűrné...
2013. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Náluk baromi összetettek ezek a dolgok. Sokban függ tőlük is, de te is megkönnyítheted az együttélést ha ivartalanítottak, akkor talán könnyebben elfogadják egymást, verekedés nélkül. Nekem is van egy majdnem 2 éves ivartalanított kandúrom és már egy ideje velünk van egy pici kandúr. Az első 2 nap rossz volt, de azóta minden oké, sokat játszanak, néha egymást nyalogatják, simán beleesznek egymás tányérjába is. Volt még egy fura mozzanat nem rég (szerencsére csak egyszer fordult elő, de nem komolyan), a nagy ráakart mászni a picire... párosodásnak tűnt, amitől megijedtem, hogy ez meg? De megtudtam, hogy ez náluk normálisnak mondható és vicc, mert azóta láttam pár filmet is, ahol az emberek így fejezték ki a dominanciájukat más férfiak felett. Szóval az én cicám mégsem meleg, ahogy hittem, hanem csupán az állati ösztönök még így is működnek, hogy nincsenek hormonok. Ne kivételezz egyikükkel sem, mindegyiküket ugyanúgy szeresd és foglalkozz velük, szerintem ez is segít az összeszokásban.
2013. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a 2 valaszolo az igaz :)) :*
2013. máj. 27. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!