Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok mondani olyan helyet...

Tudnátok mondani olyan helyet nőstény cica ivartalanítására ahol biztonságosan intézik? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem lenne jó valami drága hely tehát örülnék, ha olcsóbbat mondanátok , de első a biztonság és hogy a cicámnak jó legyen!! Egyébként majdnem elfelejtettem Budapesten élünk ,de hallottam hogy itt brutálisak az árak, úgyhogy olyan 1-2 órás út körül kéne!

2013. máj. 24. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi számít szerinted drágának?

Az Állatorvosi Egyetemen végzik kb 16ezer forintért, tehát kb ez a maximum ár, amit ki kell fizetned, ennél szerintem mindenhol olcsóbban végzik.

Egyébként ha vidéken találsz is egy helyet, ahol megcsinálják mondjuk 10 ezer forintért, akkor is: oda el kell utaznod (benzinköltség oda-vissza)- utána még egyszer el fogsz menni varratszedésre (benzinköltség oda-vissza ismét), és így már nagyjából ugyanannyit kifizettél, mintha Bp-en műtötték volna.

A másik meg, ha már a macskád biztonságáról van szó, akkor ha mégis valami komplikáció lépne fel, akkor Bp közelebb van, egyszerűbb gyors berohanni vele a rendelőbe, mint kocsival 2 órát utazni.

Na de azért, ha mégis úgy döntenél, hogy vidékre vinnéd, akkor itt van a cím:

[link]

Ennél olcsóbban nem csinálják meg sehol szerintem.

Illetve Budapesten állatvédő egyesületeknél is lehet érdeklődni (pl Zöld zebra)

Sok sikert az ivartalanításhoz.

2013. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 borcsi02 ***** válasza:

Bp, 22. kerület (tudom, a világ vége::)), Budafoki Állatgyógyászati Központ:

nagyon megbízható, profi orvosok, 12.000+gallér (500 Ft)-lány cicánál, fiúnál 8000;-

Nagyon-nagyon jó kezekben volt náluk mindhárom cicám ivartalanításkor, és egyéb esetekben is, nem akarok marketinges dumát nyomni, de ők tényleg jók.

2013. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Azt hiszem a Budapest 22.k.-i közelebb van és az akcióból úgyis kicsúszunk+ tényleg ha valami baj van könnyebb közelre vinni! Még egyszer köszönöm.

2013. máj. 24. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Még egy 21., Pumukli állatorvosi rend., mi 4 macskát vittünk (anya + 3 kölyök), nagyjából 12-13k-ra jön ki az is, és ott is korrektek és aranyosak nagyon. Igaz, gallért nem kaptak, csak éjszakára kellett őket bezárni. (Nem volt semmi komplikáció, másnap ment mind a négy a dolgára.:D)
2013. máj. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!