Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak?

Szandra1996 kérdése:

Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kiscicát de anyukám nem engedi.

2013. máj. 29. 09:29
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha engedi meg akkor nem engedi meg ez ellen nem tudsz mást tenni. max azt teheted hogy segítesz neki a takarításban , főzöl , jól tanulsz és lehet hogy meggondolja magát :) sok sikert :)
2013. máj. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
*ha nem engedi meg akkor nem engedi meg
2013. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem engedi?


Nem szereti szimplán, vagy valami más?


Egyébként ígérd meg neki, hogy jól fogsz tanulni, a cicusnak gondját viseled, az almát naponta takarítod, a cicát fésülöd, hogy ne szőrözzön, és odafigyelsz rá, hogy nem ugrál fel olyan helyekre, ahova nem kéne (asztal, pult), és nem kapar.


13 éves vagy, ha jól látom, ha van zsebpénzed, esetleg magadravállalhatod a macskajátszófa, kaparófa, kosár megvételét, vagy felajánlhatod, hogy azt szeretnél inkább szülinapodra, névnapodra, ha nincs zsebpénzed, stb.

2013. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. És elvállaltam mindent ami a cicával kapcsolatos. Még az oltásokat is fizetném. Minden nap takarítanám stb. De még mindig nem engedi meg. Pedig régen sok cicánk volt és nem volt velük baja. Nem tudom most mi ütött belé.
2013. máj. 30. 06:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!