Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan írtsam ki a cicáimból...

Hogyan írtsam ki a cicáimból a bolhátkat? A sampon nem hat, a nyakörvtöl pedig csak kiugranak belöle a bolhák a házba. Mit ajánlottok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz, és Ő megmondja :)
2013. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 borcsi02 ***** válasza:

Fürdetés, hogy megszabaduljatok a kifejlett bolháktól, utána pedig egy jó spot-on, pl Frontline, ami kb egy hónapig biztos védelmet nyújt. A nyakörvek nálunk soha nem váltak be.

A környezetét pedig mindenképpen fertőtlenítsétek, ez legalább annyira fontos, mert ott termelődnek, szaporodnak újra a bolhák a lerakott petékből, soha nem fogtok megszabadulni tőlük, és még a lakást is elárasztják. Erre legjobb a Biokill, lespricnizni vele a cica által belakott helyeket, pl a fekhelyét, meg ahol megpihen, ez elpusztítja a kis dögöket, és 4 hétig hatásos.

2013. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második válaszhoz annyit tennék hozzá hogy neostomosannal fűrdesd meg, az elpusztítja a bohákat. A frontline helyet pedig fryspitet használj. A frontline mellet sajnos nekem is bolhás lett a cicám, nem hat olyan jól már mint régen. A lakás fertőtlenítése nagyon fontos.
2013. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 borcsi02 ***** válasza:
Hát igen, a Frontline nálunk is néha működött, néha meg nem, de én utóbbit annak tudtam be, hogy nem kezeltem kellőképpen a környezetet. Bár sokan még mindig erre esküsznek, és van egy új verziója is, ha jól tudom. Amit Te ajánlottál, kedves utánam/előttem válaszoló:), tényleg hatásos?
2013. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!