Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska izmai rángatóznak. Miért?

Macska izmai rángatóznak. Miért?

Figyelt kérdés
1 hete nagyon lebetegedett a macskám, nem evett, nem mozgott, nem bírt lábra állni. Felépült sikeresen szerencsére, visszatért az étvágya, aktivitása talán túlzottan is. Észrevettem, hogy egyszer csak elkezd rángani párat a hátsófertálya és ugrik egyet, csapkod a farka koordinálatlanul és elkezd olyankor rohanni. A rángatózást nem értem. Miért lett ilyen hiperaktív? Vagy ez normális?
2013. jún. 17. 16:55
 1/8 Vicuska87 ***** válasza:
Állatorvos!
2013. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki volt ilyen helyzetben, akkor tőle kérdezem, ugyanis 8 ezer forintét vizsgál az állatorvos nálunk és múltkor 20 ezerért kezelte ki, jelenleg nincs erre pénzem, nem tudom elvinni!!
2013. jún. 17. 17:15
 3/8 Vicuska87 ***** válasza:

Hűűhaaa, egy kicsit sokat kér!


Másik doki nincs????


Valamilyen szinten normális ha rángatózik... de csak ritkán.

Pl akkor rángatózik neki, ha ott mászik valami, pl egy bolha!

2013. jún. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs...:/ Nem tudom mi van, de ha nem múlik el, akkor muszáj lesz elvinnem...nem azért nem akarom, mert nem féltem, csak rohadt drága itt az orvos, jól lehúzza az embert, nekem meg kb semmi tartalékpénzem nincs hirtelen..
2013. jún. 17. 18:53
 5/8 LOlface:D válasza:

Szia!


Ha nem akarsz orvoshoz menni akkor nagyon jól nézd a cicát hogy van e rajta valami kullancs vagy bolha mert ha van akkor elég valószínű hogy Lyme kóros amihez viszont csak orvosi segítség kell. De hogy meg tudd nézni linkelek egy oldalt aminek a legalján ott van mi a teendő.


remélem ez segít! jobbulást a cicának :)

2013. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk is szokott ilyet csinálni, de semmi baja sincs, pár hónapja néha hirtelen ugrik egyet aztán elszalad, nem tudjuk mitől van, eszik rendesen, iszik is. Tiéd nem tudom hány éves miénk 7 szóval akár ilyen öreg kori valami is lehet, mert az állatok ahogy öregszenek egyre hülyülnek, agresszívak lesznek
2013. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

a macska lyme kór tüneteiről én ezt olvastam: "Fájó, merev izmok és ízületek. Fáradság. Láz. Étvágytalanság. Hirtelen ájulás.

Néha a cica zombihoz hasonló állapotba kerül."

Szóval nem hiszem hogy lyme kóros lenne, mert akkor pont hogy nem ugrálna, nem lenne hiperaktív, hanem feküdne egész nap, nem enne stb..

2013. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Idegrohamot kapott a macska?? Golyó a fejbe megoldja a problémát. 40-50 centi mélyen ki tudja pihenni...
2016. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!