Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik olyan, hogy a macskám...

Létezik olyan, hogy a macskám macskagyökér függő lett?

Figyelt kérdés

Régebben szoktam adni a macskának macskagyökeret, egyszer vettem magamnak teának, nem tudom mire, aztán a kis kíváncsi macseknek mindenképp meg kellett szagolnia, és rájöttem, hogy ő is szereti, és kb. 2 hetente, vagy ahogy eszembe jutott kapott belőle (szárazon, nem tea formájában).


Múlt héten is adtam neki, de most már állandóan a konyhába jár, és nyávog, mintha kaját kérne, de akkor is folytatja, ha adok neki enni.


Valamelyik nap rájöttem, hogy hátha macskagyökeret kér megint, és adtam neki. Azóta is ezt csinálja, nyávog, hív a konyhába, hogy adjak neki, persze nem ilyen zaklató módon, csak ha hozzászólok, akkor egyből ez az első. Persze imádja, megeszi, belehempereg a helybe, ahová szórok neki, látszólag jól érzi magát tőle.


Most rászokott a macskagyökérre, vagy csak rájött a kis okos, hogyha nyávog, akkor adok neki?


2013. jún. 24. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
26%
Jaj ne!
2013. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!