Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek jó cicatartó vagyok?

Szerintetek jó cicatartó vagyok?

Figyelt kérdés
3 cicusom van. 2 kandúr és 1 perzsa nőstény. Kinti benti cicák. Többnyire kis halat ,Whiskast és kitekat száraztápot esznek. A perzsának 4 kiscicája van. A kandúroknak van egy kosaruk és egy párnájuk az ablakban. A perzsa most kinti a kölykök miatt. Naponta fésülöm őket. Havonta fürdetem őket. Van nyakörvük is. A kandúrok még nincsenek beoltva. Bolhaporral és citromfű oldattal kezelem az élősködőket.Télen a pincében a kazán mellet alszanak.

2013. jún. 29. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát így a láthatatlanban nehéz megállapítani! Átlagos cicatartónak tünsz.
2013. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De azt nem értem, hogy a perzsa most miért kinti? Hogyhogy a kölykök miatt? Szerintem akkor már inkább pont most nem szabadna kintinek lennie.
2013. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kölykök a garázsban vannak nem bent.
2013. jún. 29. 23:32
 4/5 anonim ***** válasza:

rendben vagy.

viszont hacsak nem vagy hivatásos hozzáértő tenyésztő, javaslom az ivartalanítást. tudom, hogy aranyosak a kiscicák, de sokkal békésebbek a nem ivaros állatok, nem marakodnak, nem járkálnak el, nem kell fertőzésektől aggódni, nem kell félned attól, hogy összeszednek valami verekedésben egy másik macskától bármiféle betegséget. mert az sajnos előfordulhat, akkor is, ha oltást kapnak.

illetve mi sosem használtunk bolhaport, hanem van ez a spot-on oldat, amiből egy picike adagot a tarkójukra kell cseppenteni, a bőrükre, ahol nem érik el. az sokkal hatásosabb, nem tudják magukról lenyalni és két nap alatt hat. :)

meg a helyedben nem fürdetném a macskákat, egyáltalán nem. hanem kizárólag akkor, talán, ha elviselhetetlenül koszosak volnának. megvannak a fürdés nélkül is, a bőrükről nem jó, ha lemosod a saját védőrétegüket. :)

egyébként minden oké veled, jó, hogy figyelsz rájuk és törődsz velük. :)

2013. jún. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért kell ezt kérdezni?

Ahány ember annyi féle. Szerintem bele lehet kötni az állatarásodba az biztos, de te szerintem a megerősítést várnád, hogy igen, nagyon jó vagy... Szeretni biztos szereted őket és a magad módján jól is bánsz velük, de

talán felelőtlen is vagy, mert nem kéne a cicádat kölykeztetned. A fürdetést én is fölöslegesek tartom, de ha a cicáid szeretik és annyira koszosak, hogy muszáj, akkor te tudod.

2013. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!