Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a cicámnak?...

Mi lehet a baja a cicámnak? Nagyon aggódom érte.

Figyelt kérdés

Jelenleg van egy vörös-fehér foltos kandúr kismacskám. Most 5 hónapos.

Egészen eddig nagyon játékos volt, egész nap evett...és jött hízelegni, mondjuk hízelegni még most is jön.:)

És az a baj, hogy Ő ugye szobacica...és mikor kiment egyszer az udvarba, akkor (este, már sötét volt) kimentem, hogy szólok, neki, de nem jött. És egyszer csak hallottam egy huppanást...és jött a kicsim. Másnapra, alig evett, nem játszott...és egész nap gubbasztott. Ez volt már olyan 4-5 hete. És azóta ilyen...mit tegyek vele? Ja és azt még nem mondtam, hogy hasmenése van...fogalmam sincs mitől, nem kap tejet, és macska táppal, és meg macskakonzervvel etetjük.

Kérlek, lássatok el tanácsokkal...nagyon aggódok érte! :S

Előre is köszönöm.


2009. okt. 15. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Irány az állatorvos!
2009. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi volt az a huppanás?? Leesett valahonnan? Oltásai megvannak? Mindenképp vidd orvoshoz!
2009. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nos, hátul az udvarban van egy kis ház. Annak a tetejére szokott felmenni, de le is szokott könnyedén jönni. Szerintem onnan ugrott le...és esetleg meg üthette valamijét.

Elfogom vinni. :S:)

És köszi.

2009. okt. 15. 14:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy valamilyen belső sérülése lett, de az is lehet hogy valamilyen stressz érte az udvaron. Marad az orvosi vizsgálat, remélem rendbejön!
2009. okt. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
minél hamarabb vidd dokihoz!
2009. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy lenne összefüggés. Egy cicának ekkora eséstől nem lesz semmi baja. Az enyém is 5 hónapos, és kiesett a hatodikról!! Ráadásul betonra. "Csak" a lába tört el, belsővérzése nem volt.
2009. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4-5 hete alig eszik a macskád, hasmenése van és gubbaszt, és még nem voltál vele állatorvosnál???? Irány a doki, de izibe! Azt még meg tudnám érteni, ha 2-3 napot vársz, de 4-5 hét!!! Sokféle baja lehet, a töréstől valamilyen fertőzésig, ne próbálkozz házilag, mert rosszabb állapotba kerülhet, mint előtte.
2009. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj,de hogy voltál képes 4-5hetet várni és nézni ahogy szegény szenved?Pár nap után az lett volna az első hogy elviszem dokihoz.Ha annyira aggódnál érte,nem egy fórumon kérdezgetnél rá hetekre később, hogy mi lehet a baj, hanem futottál volna vele az orvoshoz!

Előre is köszönöm hogy lepontoznak....

2009. okt. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
orvos
2009. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem voltam képes végignézni, ahogy szenved. -.-"

Egyébként azt mondta az állatorvos, hogy azért volt ilyen mert fogzott. :S

De már túl van ezen a korszakon! :)

2009. nov. 25. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!