Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen játékokat készítsek a...

Milyen játékokat készítsek a cicámnak?

Figyelt kérdés
szeretnék valamit,mert szerintem nem csak én tapasztaltam hogy a cicák jobban szeretnek egy madzagot vagy alufólialabdát mint a bolti játékokat:) van már madzagra lógatott egere,kupak,zokni,plüss,WC papír gurigából készült csörgő és rengeteg ehhez hasonló játék...szeretnék valami újat,amiből még nincs:) a válaszokat előre is köszönöm

2013. júl. 1. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Varhatsz neki plüss állatot,esetleg varhatsz rá madzagot (Pl:fellógatni) alufólia golyó, papírforgó, Ja és ajánlom neked Az 50 játék macskáknak c. könyvet is!;-)
2013. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi,most egy filcből varrt macskamentával töltött hallal próbálkozom:)és meg fogom venni azt a könyvet,mert már akkor is meg akartam amikor még azt sem tudtam hogy lesz-e cicám:D
2013. júl. 1. 17:02
 3/7 anonim válasza:
én egy kis kinder figurát (amik a kinder tojásban szoktak lenni) kötöttem neki madzagra. aztán ezt húztam előtte a földön! de nagyon tetszett neki! :D egyből rá kapott! zörgött is kicsit, és a figyelmét is hamar lekötötte! de amúgy egy cicának nem nehéz játékot csinálni, mert sok mindennel el tudnak játszani!:)
2013. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi,jó ötlet és tudom hogy bármivel eljátszanak,de azért szeretnék neki valami "rendesebb" játékot is mint egy cipőfűző:)
2013. júl. 3. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak a kedvenc játéka egy régi, már nem használt műanyag lavór. Úgy szoktunk játszani, hogy lefelé fordítom, de még nem teljesen rakom le a földre, mire ő alászalad, befekszik és akkor rakom le teljesen a földre. Utána felveszem a lavórt, elviszem a szoba másik végébe ott megint lerakom, ő gyorsan odafut és megint aláfekszik. Egyszerűen imádja.!!! Semmivel nem tudunk úgy eljátszani mint ezzel. :))
2013. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D majd kipróbálom
2013. júl. 4. 06:52
 7/7 anonim válasza:
Én például egy hurkapálca végére raktam tollakat (Mamáméktól hoztam madár tollakat pl csirke toll) és a macskám imádta. Jobbra balra húzgáltam ő meg szaladt utána. Vagy ugyanúgy hurkapálca végére szalagokat, angyalhajat rakni.
2013. júl. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!