Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskámnak?...

Mi baja lehet a macskámnak? Bővebb leírás alul.

Figyelt kérdés

na szoval . lett neki egy seb a lábán,de ugyanugy tud menni meg miinden, meg gyógyulgat neki ,de nem is ez a lényeg.

hanem olyan fura a szeme és eszik rendesen ( mondjuk nem mindent ) de lefogyott, amugy a " fura szem " alatt azt értem, hogy olyan mintha belenne neki gyulladva de még sem olyan, csak olyasmi.. nem piros neki.

én legelsőnek arra gondoltam hogy lehet megevett valami mérget, de azt végülis kizártam, mert az előző cicánk patkánymérget evett, és akkor már lábra sem tudott állni.. na de nem ez a lényeg szintén, hanem mitől lehet olyan a szeme? hogy lehet meggyógyítani? vagy magától elmúlik?


2013. júl. 7. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e rá lehetőséged, de el kellene vinned állatorvoshoz. Így látatlanba szerintem senki nem fog tudni neked segíteni. Akkor is "furi" szokott lenni a macskák szeme, ha macskainfluenzásak. Szóval szerintem inkább nézesd meg a cicát.
2013. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy 3. szemhéj. Az szokott furán látszani, egy hártya szerűség, ami akár félig is eltakarhatja a cica szemét. Ilyenkor általában valamilyen betegsége van a cicának. Sokféle betegség tünete lehet az enyhébbtől a súlyosig. Ami gyógyítható: gyomor/bél probléma vagy benyelt valami vírust, ennyiről tudok. Van, ami magától is elmúlik, de valamit kezelni kell, állatorvoshoz kéne vinni, ha vannak további tünetek, akkor mindenképp.
2013. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
iigen. ilyen hártya féleség van a szemén.
2013. júl. 8. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!