Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak most?

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Van az utcában egy macskás ház ami hez odaszokott két (Vagy több) cica akik lefialtak.lett 3 kiscica akik este az út közepén játszanak.Az egyikkel nagyon megbarátkoztam.Ha meglát jön, bújik hozzám ha elmegyek a ház előtti oszlopnál vár.Mindig megyek hozzá.Persze a házban lakókat nem ismerem ezért csak keritésen kívülről simizem.Tegnap látta hogy a feneke tiszta var meg seb és semmivel nem kezelik, megy a hasa!És mikor eyszer mentem láttam hogy a tesójával játszik és majdnem elütötte az autó!Mit tehetnék??
2013. júl. 8. 17:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgy megszerettem!!Dorombol ha meglát és szalad hozám!Aggódok hogy elüti valami.
2013. júl. 8. 17:04
 2/6 anonim ***** válasza:
fogadd be :D
2013. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen fogad be :)
2013. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vidd haza!
2013. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is szeretném de sajna két kandúrcica gazdája vagyok és ő pedig lány.Szóval max 2 hétig lehetne nálam!:( :( :(
2013. júl. 8. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért? A kandúrok nem feltétlenül bántják a kislány cicát. Vagy annyira agresszívek? Ha meg eljön az ideje ivartalanítani kell és akkor semmi probléma, ha csak ezzel van a gond és amúgy meg lenne helye és tudnád is megfelelően gondozni.
2013. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!