Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki segítene ebben kérdésbe...

Yakumo18 kérdése:

Valaki segítene ebben kérdésben? A macskám leesett a harmadik emeletről. A többi lent

Figyelt kérdés
A macskám leesett a harmadik emeletről, egyből utána rohantam, haza hoztam. Tud menni, de sántít. Esetleg eltörhetett a lába ? Vagy csak megrándult neki ? Esetleg tud alaki házi praktikát ilyen esetre, vagy jobb lenne ha hétfőn elvinném megmutatni egy állatorvosnak? Most egyenlőre lefeküdt a helyére aludni. Remélem nem lett neki komolyabb baj. Szerencsére nem betonra esett, hanem füves területre. Bár az sem a legjobb. Minden hasznos információt megköszönnék!!!

2013. júl. 14. 01:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
szerintem vidd el állatorvoshoz, lehet belső zúzódása is amit orvosolni kell.
2013. júl. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
ja nézesd meg
2013. júl. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Állatorvosi ügyelet, amint reggel felkelsz, neten nézd meg, hol van hozzád a legközelebbi. Hétfőig meg is halhat szegényke :(
2013. júl. 14. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Vidd állatorvoshoz...Szegényke. Hogy eshetett csak úgy le? :(
2013. júl. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

beszéltem a patikussal, fájdalomcsillapítót írt. kérdeztem hogy van e ügyeleti orvos. azt mondta hogy vásárhelyen nincs :S csak hétfőn tudom. tiszta szégyen ez a város !!

Annyit amit biztos tudok mondani hogy eszik rendesen, bár ez sajnos nem jelent semmit ! :(

Egyébként denevérvadászkodott az közben csúszott meg a párkányon. Szegénykém nagyon sajnálom. :( Hiszen nekem ő ez egyik mindenem.

2013. júl. 14. 12:26
 6/11 Vicuska87 ***** válasza:

Mindenképpen vidd el holnap orvoshoz, de ha nagy a baj, akkor Szegeden van ügyelet!

Lehet neki belső sérülése, zúzódása,szóval jobb megnézetni!

A fájdalomcsillapító jó, de csak ha nem emberi gyógyszer!!!


EMBERI GYÓGYSZERT TILOS ADNI MACSKÁNAK!

2013. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen , ezzel tisztában vagyok hogy emberi gyógyszert nem lehet adni. Az állatpatikában írtak fel neki. Sikerült szereznem autót. Átvittük szegedre délután. Ott megvizsgálták. Nincs eltörve semmije sem, belső vérzése sincs neki. Csúnyán megrándult a lába. Szerencsére az orvos szerint talpra esett. Pihennie kell neki. Bár pont besurrant egy légy mikor jöttünk be az ajtón...és mivel imád legyet vadászni, gyorsan gondoskodunk kellet a légy eltüntetéséről, mert igaz bicegve...de ment a légy nyomában :)

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat !!

2013. júl. 14. 19:57
 8/11 anonim ***** válasza:
:)
2013. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Jaaaj de jóó olvasni ezeket a sorokat!!!


Nagyon örülök, hogy nincs semmi nagyobb baja a cicádnak, és neked gratulálok, nálam állattartásból jelesre vizsgáztál! :)

2013. júl. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Vicus :) nagyon jól esett ez a pár sorod!

Ma már jobban vagyunk egyébként, sikerül neki ( igaz gyengén ) de vakarni a kis fejét. Előtte ugye ez nem ment neki. :)

2013. júl. 15. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!