Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a lehető legnagyobb...

Melyik a lehető legnagyobb testű, legálisan kapható és tartható macska? Ami nagyjából van akkora mint egy hiúz.

Figyelt kérdés
Sajnos gepárdot vagy hiúzt nem tarthatok legálisan de nagyon tetszenek a hatalmas macskák.Nem Maine Coon-ra gondolok hanem ha létezik még tőlük is nagyobbra.
2013. júl. 19. 03:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs a maine coonnál nagyobb, de ha az eredeti élőhelyéről hozod akár 18 kgra is megnő.
2013. júl. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Platypus ***** válasza:
Szavanna macska. Szervál-házimacska hibrid. Magasabb mint egy maine coon, bár súlyra lehet hogy az utóbbi nyerne.
2013. júl. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bengáli és Szavanna szerintem, de a Maine coonok között is vannak hatalmas termetűek. Nekem Maine-im vannak.
2013. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából egy magas vadmacskaszerű macsekra gondoltam, ez a szavannai azt hiszem megfelel az igényeimnek.A Maine Coon bár masszív, nekem nem öleb macska kell akit simogathatok. Uhh nagyon szép macsek ráadásul ahogy írják nem is macskás hanem kutyás jellemű.Tökéletes :D A méreteiből ítélve talán elrettentő ereje is van.
2013. júl. 19. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Még kettő (Ashera, Toyger), de biztos van már több ilyen típus is. Árban tuti nagyon húzósak, ha egyáltalán tenyésztik Mo.-on.


[link]

2013. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Platypus ***** válasza:
100%
Az ashera átverés, szavanna macskákat vásároltak fel tenyésztőktől, és ezen az egzotikus néven sokszoros áron adták tovább.
2013. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!