Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maine Coon macska mennyiért...

Maine Coon macska mennyiért éri meg?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 19. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
20-80 ezerig megéri maine coont venni! Tényleg nem drágák és még be is vannak oltva! Csak ezek a kiscicák tuti szaporítótól vannak!
2013. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom valóban van köze a fajtához, de ha már macskáért pénzt adok, akkor annak törzskönyve is legyen.

Persze az olyan cicák ára hat számjegyű.

2013. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem írnék árat.HCMre szűrtek legyenek a szülők és ezt papírral is tudja bizonyítani.
2013. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vicuska87 ***** válasza:

100.000 alaphangon!


SZűrtek legyenek HCM,PKD, Diszpláziára!

A cicát is el is kell tartani a későbbiekben.... szóval így gondolkozz!

2013. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most lehet engem fikáznának itt páran, de lehet megéri azt az árat, amit ez a nő ír. Az utazást is kalkuláld bele. Nekem ránézésre szépnek és egészségesnek tűnnek a cicák, persze mondhatják, hogy a papír a lényeg (hogy szűrtek legyenek), de hidd el az sem mindig garancia. Úgy tűnik szoba cicák, gondolom a szüleik is azok így nagy valószínűséggel nem is érintkeznek más macskákkal, kisebb az esély az esetleges betegségekre. Nekem van egy sziámim, aki szintén "szaporítótól" van és egyáltalán nem bántam meg. Egészséges és a negatív szóbeszéddel ellentétben nem halt meg pár hónapos korában, csak mert nem tenyésztőtől vettem, nem kéne mindig a végleteket kiélesíteni. Vannak emberek, akik szeretik a kedvencüket és néha bevállalnak egy-egy almot. Én nem hinném, hogy mind csak a pénzre hajt, mivel ez az összeg nem eget rengető vagyon, lazán rákölti a picikre meg a szüleire. Viszont ha így vásárolsz cicát bele kell kalkulálnod, hogy lehet nem fajtatiszta (aki szőrszálhasogató úgyis azt mondja, hogy csak a törzskönyvezett az, hiába tipikusan fajtajellegű a cicád), lehet nem egészséges, lehet bármi, ami már a te felelősséged, mert míg a tenyésztőt könnyebben felelősségre lehet vonni bizonyos dolgokért a "szaporítót" nem. Szerintem elég dilemma ez, mindkettőben látok előnyöket és hátrányokat.
2013. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vicuska87 ***** válasza:
A PKD, HCM, DISZPTlAZIA, oroklott genetikai betegsegek!
2013. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80 alatt rá fogsz fázni.Nem rossz indulatból mondom.Csak neves tenyésztőtől szabad venni!
2013. júl. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!