Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sziámi kiscicám nagyon sokat...

Sziámi kiscicám nagyon sokat alszik. Normális ez?

Figyelt kérdés
Holnap lesz 11 hetes, és tegnap észrevettem, hogy a megszokottnál sokkal többet alszik napközben.. Úgy, hogy az éjszaka nagy részét átalussza. ma is nagyon sokat aludt.. 3 hete van nálam és nagyon sokat szaladgált és játszott a nap legtöbb részében.. egyszerűen alig lehetett vele bírni annyira pörgött.. Sziámi kiscica, ballagásra kaptam, nagyon félek, hogy valami baja lesz. Ezért tettem fel a kérdést, hogy normális, ha ennyit alszik?! (egy huzamban képes akár 2,5-3 órát aludni..) Előre is köszönöm!!

2013. júl. 22. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális. A kismacskák ebben a korban nagyon gyorsan nőnek és rengeteg pihenésre van szükségük. Erre még a nyári meleg is rátesz egy lapáttal. Ilyenkor a cicák is inkább bent fekszenek ahogy te, vagy bármelyik épeszű élőlény. Szóval ne aggódj nem lesz semmi baja. Amúgy mostanában az én cicáim is rengeteget alszanak ;)
2013. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még nagyon pici a cicád. Ez teljesen normális. Az lenne a baj, ha nem aludna sokat. Ennyi idősen az én cicámnak legalább 1 órát kellett aludni ahhoz hogy 10 percig ébren tudjon lenni. A macskák legkedvesebb elfoglaltsága az alvás. Szóval nyugi. :)
2013. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!! megnyugodtam!:) az a legnagyobb baj, hogy a kisasszony elalszik este nyolckor, felkel 9 óra előtt egy pár perccel és 11-ig, éjfélig le sem lehet lőni.:D sokszor már úgy paterolom be a helyére.. ott hisztizik kicsit, azután elalszik.:) de annyira kis imádnivaló.:D és természetesen az egész család tele van csikarásokkal.:D mostanában alábbhagyott a csikarással, jön a harapdálás.. a tűhegyes fogaival.. fájdalmas.:S :DD
2013. júl. 22. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!