Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Már több mint egy hónapja...

Már több mint egy hónapja eltűnt a cicánk, visszajöhet még?

Figyelt kérdés
1 éves kandúrról van szó,eddig nem nagyon mászkált el ( nappal legalábbis nem),kinti-benti cica volt.

2013. aug. 14. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az már hosszú idő :( de persze megeshet hogy hazatalál még...
2013. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
volt egy másik ami 3 hónap után jött haza. :O
2013. aug. 14. 23:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Bár egy hónap viszonylag hosszú idő, még nincs veszve egyáltalán semmi. Szorítok, hogy visszataláljon. :)
2013. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! szinte családtag volt! :(
2013. aug. 14. 23:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy cicam. Masfel ev utan jott haza
2013. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szorítok érte. A miénk április-május körül tűnt el. :(
2013. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is el el tűnt néha kb 4-5 napra. Lefogyva jött haza, bújt meg minden. De kiderült h a szomszéd zárta be a pincébe egerészni, enni inni se adott neki. Azóta kerüli a portájukat!
2013. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Volt ivartalanítva? Csak mert ha nem, akkor ne is csodálkozz azon, hogy elkóborolt. És mellesleg miért nem csináltattok macskabiztos kerítést? Ez plusz kiadás, de a te állatod, felelős vagy azért, hogy a telkeden maradjon. És akkor nem tennéd ki a macskát annak, hogy elüti valami, vagy mérget eszik. Vagy ha nem tudsz most ilyesmit csináltatni, akkor lehetne benti cica, és sétáltathatnád, nagyon jól lehet macskát sétáltatni, és akkor biztonságba is lenne, és ismerné a kinti világot is.
2013. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolso! Az az otlet meg ugy, ahogy elmegy, hogy tartsa bent a hazban. Valoban sokkal biztonsagosabbm, de macskabiztos kerites?! Lattam te mar olyat? Egy macska mindenhol kifer, mindenhova felmaszik, szinte lehetetlen olyan keritest csinaltatni, amin nem megy ki.
2013. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

De lehet csinálni macskabiztos kerítést!


Legyen magas. Az a lényeg, hogy hálóval legyen bekerítve a kert és ne lécekkel (a hálón nehezen tud felmászni, ha be van futtatva valamivel), a kerítés tetején pedig legyen befelé hajló és lejtő lemezsapka, amin nem tud megkapaszkodni a cica.

És igen, én láttam ilyen kerítést.

2013. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!