Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Ma hazahoztam egy macskát. Szerintem beteg,mert nyitott szájjal veszi a levegőt amikor dorombol,ami nem is dorombolás,hanem inkább hörgés. Mióta hazahoztam evett,de nem ivott és wc-n sem volt. Azt sem tudom egyáltalán benti macska volt-e. Lefeküdt az asztal alá,és nem mozdul onnan. Bármit csinálhatok vele,tűri. Ezzel azt akartam mondani,hogy megfürdettem,hajszárítóztam és meg sem mozdult. Csak fekszik.

Esetleg,ha valakinek elveszett a cicája kb. 1 hete Békéscsabán az írjon rám!!!!!!!!!!!!!!!!


2013. aug. 15. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, hátha van benne chip, és amúgy is nézze meg. Emellett kezd el hirdetni hogy találtál egy macskát, lehet hogy valakinek hiányzik!!
2013. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy van baja, lehet csak meg van szeppenve! De tényleg dobjál egy két hirdetést! Azért vidd el orvoshoz is, szerintem, nem is biztos hogy bármit ad neki,lehet nem is kell fizetned csak rápillant, de lehet valami baja van azért ilyen "túl nyugodt"! És tényleg lehet hogy csippes, orvost ajánlom mindenképpen!
2013. aug. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem is tudtam,hogy a macskáknak is van chipjük. Egyébként tényleg csak meg van szeppenve,mert ma reggel már barátságosabb volt. A hirdetést pedig feladom.
2013. aug. 16. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!