Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen az 5 hetes cicám?

Miért ilyen az 5 hetes cicám?

Figyelt kérdés
Nem szereti az embereket. Vagy ez normális ennyi idősen? Harap, karmol és nyalogat de játékból. Ez nem baj. De ha simogatni akarom elszalad, ha ölbe veszem ki akar bújni vagy nyávog. Kb 3 hetesen mikor a hasát simogattan kicsit dorombolt de nem mindig. Pedig élete első perceit kézben töltötte mert orvos kellett a fialáshoz és rögtön a kezembe adta. Azóta is mindig ember közelben van az anyukájával együtt mert a szobámban laknak. Ez később jobb lesz?
2013. aug. 20. 08:16
 1/4 egysegítő válasza:
szerintem igen mert most még kicsi és neki még csak az anyjára van szüksége .próbálj a kedvére tenni ,a bizalmába férkőzni
2013. aug. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
7 hetesen ugyanez van.
2013. szept. 3. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kiscicáim is hasonlóak voltak, nem foglalkoztak az emberrel, csak az anyukájuk létezett számukra. Akkor lettek bújósak, miután elhoztam őket az anyjuktól.
2013. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, 8-9 hetes koráig egy cicának csak az alomtársaira és az anyjára van szüksége.

Azért ne add fel a próbálkozást, változni fog ez idővel, de még nem most.

2013. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!