Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit hozott be a macska már...

Tetris kérdése:

Mit hozott be a macska már megint a konyhába?

Figyelt kérdés

Ebbe belepusztulok! Már megint behozott egy valamit,és szépen el is eresztette. Most ott kaparászik nagy vidáman valamilyen élőlény a beépített hűtőszekrény mögött.

Most tényleg újra ki kell pakolnom az egész konyhát, hogy előkerüljön az a nyomorult egér, pocok, lótetű, béka, vagy nem tudom mi?

Könyörgöm, kertes házban lakunk, mégis mit hozhatott be?

Ugye kimegy magától is?

Annyira el vagyok keseredve, mit tegyek, hogy ne kelljen mindent újra kirámolni?

Úgy érzem, most azonnal meg kell ennem egy nutellás kenyeret!

Szóltam neki, hogy ha behozta, vigye is ki, de olyan buta értetlen vágott, hogy majdnem elsírtam magam.



2013. aug. 21. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne háborogj, azt kimondottan neked vitte. Inkább simogasd meg a fejét, és köszönd meg neki (nem vicc!). Ha letolod, csak összezavarodik szegény.

Az egerentyű meg majd odébbáll, ne törődj vele.

2013. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a macska be tudta hozni, akkor valószínű magától is bemehetett volna. Majd elmegy, akármi is az. Télen veszélyesebb a dolog, mert a hűtő alatt meleg van és olyankor maradnának szívesen...
2013. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mintha egy Valentin-napi csokit vagy karácsonyi ajándékot hozzávágnál az ajándékozó fejéhez.

Ha van cicaajtó, vegyétek le, akkor engedjétek be a cicát, ha nyávog vagy kapar.

2013. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, azóta az a változás, hogy kitettünk egy egércsapdát a hűtőszekrény mellé, van benne egy gyulai kolbászdarabka.

Most pedig reménykedünk, hátha elkapjuk a kis fickót, bármi is legyen.

2013. aug. 22. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nutellás kenyeret ettél? :D
2013. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!