Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy fekete anyacicám,5...

Van egy fekete anyacicám,5 nappal ezelőtt született 2 kismacskája. A hasába van még 3-vagy 4 kismacska sokkal kisebbek, mint a megszületett kismacskák. Még dobog a szivük. Mi a baj vele?

Figyelt kérdés

az anyamacskám nagyon jól érzimagát.már elkezdett jó sokat enni . még játszik is ,mintha semmi nem történt.

Mikor szüli meg a kiscicákat???


2008. jún. 30. 18:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem értek valamit. De hogy lehet az hogy 5 napja szült és még maradt benne?? Hiszen egyszerre kellett volna megszületniük. Miből gondolod hogy még vannak odabent? Még aznap állatorvost ki kellett volna hívnod hozzá, ha láttad hogy gond van.
2008. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
És honnan tudod Hogy kissebbek? A kérdést már pár nappal ezelött is feltetted és akkor azt a választ kaptad hogy vidd orvoshoz.Most is ezt mondjuk/ írjuk Vidd Orvoshoz ! ! ! !
2008. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy vannak még odabent? lehet,hog csak te gondolod ugy de ha nem vagy egésszen biztos benne mivel nincs röntgen szemed/ vagy mégis?/ jobb ha elviszed orvoshoz addig mig nem lesz gond ha igazán szereted a cicádat ő biztosan többet tud mondani, egyébként egy vizsgálat nem olyan drága sőtt lehet, hogy még fizetned sem kell érte mivel ha 5 napja szült a cicád és még vannak benne kicsik Ő mégis él akkor az elég ritka még egy szakember számára is igen meglepő,/ ha látja rajtad, hogy életmentő szándékkal kerested fel és igazán rá szorul a cica a segitségre te pedig ezt nem igazán tudod honorálni szerintem ő életmentésre esküdött nem fog kérni egy vagyont/tehát irány a doki SOS!!! egyébként majd ird már meg mit mondott mert nagyon kiváncsi szerinten nem csak én hanem mindenki
2008. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A te cicád igazi túlélő cica. Ezt a kérdést feltetted tegnapelőtt, és még mindig él a macsek. Szerintem ezek után már megérdemelné, hogy elvidd állatorvoshoz. Tényleg nem olyan drága, és megéri. Egyébként meg lehet, hogy tényleg nem kér érte pénzt a doki. Mi is egyszer elvittük egy semmiséggel a macskánkat, megvizsgálta, aztán mondta, hogy mivel nem adott semmit, nem kér érte pénzt. Inkább örült neki, hogy aggódunk a macskéárt. Úgyhogy irány az orvos.
2008. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan miért nem vitted állatorvoshoz? Ennyire nem érdekel mi lesz vele? Mi nem tudjuk itt megvizsgálni helyette, és te sem vagy állatorvos hogy segíts rajta, lehet pár nap és belehal a macska, aztán kicsik sem maradnak meg mert nem lesz aki felnevelje őket. Nem lehetsz ilyen, ha ennyire nem törődsz vele, akkor minek pároztatod, ivartalanítani kell és kész.
2008. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Bár én arra gondolok nem maradhatott benne macska csak te gondolod azt, mert hogy a fenébe? 5 nap után már nem is élnének. Olyan ez mintha egy ikrekkel terhes nő megszülné az egyiket aztán hazamenne és még benne maradna egy gyerek. Szinte lehetetlen.
2008. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

még én sem tudom ,hogy maradhattak benne a kiscicák

de én nem írok baromságokat(nem hazudok) ez az igazság!!!

Olyan mithogyha újból vemhes lenne

Ja és én nem lehetek állandóan a nyomában,hogy most felcsinálta egy kandur az nem az én hibám, mert itthon sem voltam mikor megtörtént csak a következményét láttam

2008. jún. 30. 22:22
 8/23 A kérdező kommentje:
BIZTOS VAGYOK BENNE HOGY MARADTAK AZ ANYAMACSKÁMBA MÉG CICÁK!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. jún. 30. 22:25
 9/23 A kérdező kommentje:

az egyik kiscica most a szülőcsatornába van

lehet,hogy beszorult és azért nem tudja őket megszülni

2008. jún. 30. 22:27
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biztos nincs jó kedve a macskádnak ha egy kicsi a szülőcsatornába van......Arra nem válaszoltál hogy miért nem hívsz orvost. Ne felejsd el hazánkban az állatkínzás (amit te csinálsz)Bűn amiért börtön büntetés is kiszabható.
2008. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!