Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik, hogy csak az egyik...

Létezik, hogy csak az egyik lába nő neki?

Figyelt kérdés

Van egy benti cicánk aki már végülis kinti már.És voltak kinti cicáink is.Az egyik beteg lett,nem akart nőni,és egyik reggelre meghalt.A benti-kinti cican ma vettem észre,hogy az egyik lábfeje olyan nagy.Fura is mert olyan kicsi még mindig,pedig már kb fél éves.Egyből azt néztem nem-e valami a talpába fúródott,de semmi,nem is sántít,nem is fáj neki.És az ujjbegye vagy minek hívják meg nagy,mint egy nagy macskának!

Elkaphatta a cicától amelyik meghalt?


2013. aug. 22. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom sürgősen vidd állatorvoshoz. A viselkedésén észrevettél valami különöset? Szerintem lehetséges hogy elkapta.
2013. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmit nem változott a viselkedése. Közbe megnézte párom is,ő lát neki benne valamit.
2013. aug. 23. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!