Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől fog szépen, jól kinézni...

Mitől fog szépen, jól kinézni a cica? Hogy sugallaja, hogy jól tartom?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 16:19
 1/6 papa777 ***** válasza:

Elengedhetetlen a jó minőségű táp, pl: acana, orijen, Brit care,Trovet, Chicopee.

Kerülendő a pedigree, chappi, társai.....

Középkategória a CatCHow.

Ha a fentiekkel eteted, garantált a selymes bunda, nem hulló szőr, jobb alkat, stb....

2013. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon sok múlik a tápon. Nekem egy kölyök himalájaim van, és Royal Canin junior tápot adok neki. Elég napi egyszer átfésülnöm a bundáját, és azon kívül nem hullatja a szőrét.

Ezenkívül ha hosszabb szőrű macsekról van szó, fontos még a napi fésülés, a táp fajtájától függetlenül akármilyennel eteted rendben kell neked is tartanod.

Fajtafüggő lehet, de ne etesd túl, akármennyire hamar befalja a porcióját. Az enyém hajlamos túl enni magát, így hamar elhízhat. Én tartom a napi mennyiséghez.

Ha nagy mozgásigényű egyed, akkor nagy tér kell neki... vagy kicsi, sok polccal, ahol "túrázhat"... De ez azt hiszem egyértelmű.

2013. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2013. szept. 7. 21:13
 4/6 A kérdező kommentje:
2013. szept. 7. 21:14
 5/6 A kérdező kommentje:
A képeken az én csicsilla perzsa cicám. Jól néz ki?
2013. szept. 7. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon cuki. :) :)
2013. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!