Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudtok mondani nekem macska...

Tudtok mondani nekem macska csapdákat? + mert beköltöztek a szomszédba egy lakatlan házba és fojton össze piszkítják a kertünket

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 10:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
22%
Vegyél kutyát
2013. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
sajnos nem lehet mert társasházban lakunk és a lakók nem engedik hogy az udvaron legyen a kutya
2013. aug. 29. 11:17
 3/27 anonim ***** válasza:
21%
Márpedig a macskát mással nem nagyon tudod elriasztani, csak egy "jól képzett" kutyussal.
2013. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
53%
Te macskákat akarsz ölni,mert "bepiszkítják" a kerteteket?:o
2013. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
deh nem akarom megölni élvefogó csapdát akarok csinálni
2013. aug. 29. 12:03
 6/27 anonim ***** válasza:
77%
Ha a csapda hatásos, mi a terved?
2013. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Van egy, én azt használom és bevált. Mozgásérzékelős kerti locsoló.

A macskák utálják ha vizesek, és akárhányszor átjönnek a kis kertembe hogy oda szarjanak vagy pisiljenek, rögtön beindul a locsoló..Azonnal lespricceli őket, és menekülnek.. A macskáknak semmi bajuk nem lesz azon kívül hogy vizesek lesznek, és egyre ritkábban jönnek át.. Ha át is jönnek nincs idejük piszkítani..

Tény hogy anyagi befektetés volt a részemről, de megérte.. Már piszkosul untam hogy büdös vizelet és szarszagú a kis kertem, és állandóan takarítani utánuk..

2013. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%
2013. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 emir72 ***** válasza:
27%

Keress rá erre: Állatcsapda XM. A gyártó honlapján részletes tanácsokat is találhatsz a használatról, de ha felhívod, akkor is szívesen segít.


Házilag nem érdemes megcsinálni, mert soha nem lesz tökéletes (szélben elsül, esőben-fagyban nem záródik, stb.). Legfeljebb azt kiprobáhatod, hogy egy gyümölcsösládát kitámasztasz egy bottal, a botra kötsz egy zsineget, és ha a maccs a láda alá megy, ....

2013. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
51%
Macskagyilkos! Persze, élve akarod elfogni, és utána mit csinálsz velük?
2013. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!