Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most nézem, hogy a macskakajáb...

Most nézem, hogy a macskakajában 4% hús van és az is melléktermék. Mit vegyek akkor neki ami normális?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Van 8%-os is en inkabb azt szoktam venni, de undorito.
2013. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Száraztápot. Taste of the Wilde nagyon jó macskatápban is. Gyönyörű selymes lett a cicám szőre. Zoofastnál a legolcsóbb.
2013. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Maxitabi ***** válasza:

Grau,Porta 21, Schesir,Landfleisch,granatapet, terra felis, brit care,applaws....Ezek a legjobbak!!

Még az aldis schah konzerv is 60% állati (mellék)terméket tartalmaz..

2013. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
én royal canin-t veszek neki szárazat és whiskast adok mellé! Tenyésztők is így etetik őket!
2013. szept. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A macska húsevő, és a szívének szüksége van TAURIN-ra.

A wiskasban nincs taurin tudtommal.

viszont tele van állatorvosom szerint "droggal"- persze nem olyan droggal, csak olyan anyagokkal, amiről nehéz leszoktatni a cicát, ha már eszi egy ideje.

Én is Royal Canint adok szárazat. Próbálkozam a jobbakkal Eukanuba, Iams, Taste of Wild, de sajnos nem kell nekik. Néha változatosságként megeszik a Hill's tápokat.

Fonsot, hogy a korának, súlyának, aktivitásának megfelelőt vegyél.

A legjbbak a színhúsok, van nedves tápban: Applaws, Almo Nature, Schesir, jók még az Animoda vom feisten (ezek elég jó árban is vannak! megfizethetőbb!) nagyon jók, és tele vannak taurinnal és vitaminokkal hússal a Bozita nedves és száraz tápok. Áruk is jó!

A FERINGA nevű tápnak 95%-a hús!!! De ilyen a Grau is!

Vannak olyanok amiben nem használnak sem ízfokozót (ez van a whiskasban, meg egy csomó adalék is:(), sem állai belsőségeket, olyan is van, amiben nincs vér.

Rengeteg féle van!

Jó a zoofast is- bár most kicsit drágább lett, mint volt, mert itt egyesével is tudsz rendelni.

De most olcsóbb a zooplus.hu- innen szoktam.

Ill nagyobb kiszerelések vannak pl 6db-os csomagok, és nagyon kedvező áruk is. Kevezőbb mint a zoofast. És mindig vannak akciók is.

Szerintem szánj rá egy kis időt, és nézgesd át ezeket az oldalakat.

Olcsóbban jössz ki, mert kevesebb is elég, ha több benne a hús. Nekem megettek régen 100g-ot is egy étkezésre és kunyeráltak. Most 50g reggel, 50 este (és ez sem mindig fogy el!) és egész nap kint van a száraz royal canin, vagy Hill's. Kapnak VetritDMG immunerősítőt kúraszerűen pár havonta. Minden nap Gimet multivtamin pasztát - ez azért jobb, mert a gyógyszer nem mindig eszik meg, ezt meg ha nem eszi meg, összekenem vele a macskát, és onna úgyis lenyalja! Van ivókútjuk is pár hónapja, előtte tál volt, és naponta kétszer cseréltem a vizet reggel és este. illetve napi kétszer szintén reggel és este van cserélve az alom. Évenkénti oltás, és heti pár alkalom fésülgetés, illetve macskafű mert bentiek.

Nem kerül többe havi 20eFt-nál az egész, esetleg ha a száraz elfogy, akkor kicsit- abban a hónapban- több. Jólakottak, jókevűek, egészségesek 10, 9 és 6 évesek. Megéri!

2013. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem Gimet, hanem GIMPET! Bocsánat, lemaradt a p.
2013. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja! Még ennyi akartam, hogy ezt a multivitamin pasztát, lehet más- más kiszerelésben, és márkában is kapni. Tele van vitaminnal, minden szükséges anyag benne van! Igy merek nekik adni pl még Gourmet nevedtápot is, mert szeretik. De ez sem a legeslegjobb, pl cukor van benne. De a pasztával, kb 5 cm csík kell naponta, megkap mindent biztosan.

Nekem ez vált be, összekenem vele a cica mancsát és lenyalja. De van hogy az ujjamról is lenyalják.

2013. szept. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vicuska87 ***** válasza:

Cosma, Miamor, POrta21, Applaws, Almo nature, Schesir, ezek a legjobbak!

Főtt csirke mell, pulykamell...

2013. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És még ezek is:


Feringa, Grau, Bozita, Granatapet, Trainer

2013. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
zoofast.hu-n vagy a zooplus.hu-n olvasgasd át. Sokimdent meg lehet tudni, és olcsóbbat mint máshol!
2013. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!